X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Astor Queensway'e yol tarifleri

45 Queensborough Terrace, Bayswater, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 83%Ekonomik
  • 87%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 84%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 78%Tesisler

Çeviren Google Heathrow Havaalanı'na Metro ile (Tüp / Metro):
Earls Court İstasyonu'na Piccadilly Hattı (koyu mavi) alın ve daha sonra Bayswater İstasyonu'na Edgware Road üzerinden kuzeye Bölge Hattı (koyu yeşil) olarak değiştirin. Bayswater İstasyonu'ndan, sağa dönün ve Queensway en üstüne yürümek, sonra sola dönün ve Queensway sonra ikinci sol Queensborough Terrace olduğunu.

A2 Airbus tarafından Heathrow Havalimanından:
Heathrow A2 Airbus alın ve Bayswater Queensway ininiz. Bayswater Yolu üzerinde doğu yürüyün; Queensborough Terrace Queensway sonra soldaki ikinci sokak.

Gatwick Havaalanı'na:
Victoria İstasyonu'na Gatwick Express trene binin. Bayswater İstasyonu'na metro sistemi batıya Circle Line (sarı) olarak değiştirin. Bayswater İstasyonu'ndan sağa dönün ve Queensway en üstüne yürümek, sonra sola dönün ve Queensway sonra ikinci sol Queensborough Terrace olduğunu.

Waterloo İstasyonu'ndan:
Bond Street için batıya Jubilee Hattı (gümüş) alın ve batıya Merkez Hattı (kırmızı) değiştirmek ve Queensway İstasyonu devam ediyor. Queensway yürüyüş Bayswater Road üzerinde doğu ve soldaki ikinci Sokak Queensborough Terrace olduğunu.

Victoria Station:
Bayswater İstasyonu'na batıya Circle Line (sarı) alın. Istasyonundan sağa dönün ve Queensway en üstüne yürümek, sonra sola dönün ve Queensway sonra ikinci sol Queensborough Terrace olduğunu.