X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Astor Hyde Park'e yol tarifleri

191 Queensgate, South Kensington, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 87%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 87%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google Astor Hyde Park Hostel
191 Queens Gate
SW7 5EU

Gloucester Road Station:
Istasyonu sola çevirin. Cromwell Road'a trafik ışıklarında sağa dönün. Trafik ışıkları bir sonraki sete gelinceye kadar devam edin ve Queens Gate kadar sola çevirin. Hostel caddenin sonundan itibaren yaklaşık 200 metre sağ tarafta. (Aralık ayı ortalarında, daire ve ilçe hatları normal şekilde çalışacaktır kadar Piccadilly hattı Gloucester yolun kapalı olduğunu lütfen unutmayın).

South Kensington İstasyonu Gönderen:
Istasyonu üzerinden sağ çıkışa. Cromwell Yeri üzerine sağa dönün. Yol dönüş sonunda Cromwell Road üzerine bıraktı. Trafik ışıkları sağ Queens kapısında dönün de, hostel caddenin sonundan itibaren yaklaşık 200 metre sağ tarafta.

Heathrow Havalimanından:
Londra içine Piccadilly Hattı alın ve Gloucester Road istasyonunda ininiz. Sonra sadece bizim hostel almak için yukarıdaki talimatları izleyin.

Gatwick Havaalanı'na:
Londra Victoria İstasyonu'na Gatwick Express (veya benzeri trenler) atın. Oradan, Güney Kensington istasyonuna almak kadar Çember veya İlçe hatları, batıya almak ve sonra sadece Astor Hyde Park almak için yukarıdaki talimatları izleyin.

Stansted Havalimanından:
Liverpool Street için Stansted Express atın. Onların Gloucester Road istasyonuna Çember hattı çıkın. Sonra bizim hostel almak için yukarıdaki yönde de bakabilirsiniz.

Ayrıca Victoria otogarından götürecek olan (tüm trenler gidince) Stansted bir otobüs alabilir. Oradan, yeraltı yol çapraz ve Gloucester Road istasyonuna Çember çizgi çekmek.

Artık yeraltı hizmeti yoktur çünkü, ancak, Stansted otobüs almış, Victoria İstasyonu'na N52 gece otobüsle lütfen ve sadece cehennem size bildirmek Queens Gate olacak otobüs şoförü söyle Oraya. Onlar çok böyle güzel! Durdurma Royal Albert Hall ve sadece pansiyon köşeyi.