X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Astor Hyde Park'e yol tarifleri

191 Queensgate, South Kensington, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 86%Atmosfer
  • 85%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Astor Hyde Park Pansiyon
191 Queens Gate
SW7 5EU

Gloucester Road Station:
Istasyon dışında sola dönün. Cromwell Road üzerine trafik ışıklarında sağa dönün. Trafik ışıkları bir sonraki seti elde edene kadar devam edin ve Queens Gate kadar sola dönün. Hostel sokağın sonunda yaklaşık 200 m sağ tarafındadır.

Heathrow Havalimanından:
Londra'ya Piccadilly Hattı alın ve Gloucester Road istasyonunda olsun. Sonra sadece bizim hosteli almak için yukarıda yönergeleri izleyin.

Gatwick Havaalanı'na:
Londra Victoria İstasyonu'na Gatwick Express (veya benzeri tren) alın. Eğer Güney Kensington istasyonuna almak ve sonra sadece Astor Hyde Park almak için yönergeleri izleyin yukarıdaki kadar oradan, batıya, Daire veya İlçe satır alacak.

Stansted Havaalanı'na:
Liverpool Street için Stansted Express alın. Onların itibaren Gloucester Road istasyonuna Circle hattı almak. O zaman hostel almak için yukarıdaki yönde de bakabilirsiniz.

Ayrıca Victoria otogarından götürecek Stansted (tüm trenler gitti zaman) bir otobüs alabilir. Oradan, yeraltı yol çapraz ve Gloucester Road istasyonuna Circle hattı almak.

Eğer varsa daha fazla yeraltı hizmeti olduğu için, ancak, Stansted gelen otobüs alınan, Victoria İstasyonu'na N52 gece otobüsle lütfen sadece Queens Gate cehenneme gidiyoruz otobüs sürücüsü söyle ne zaman bildirin Oraya. Böyle çok güzel ederler! Durağı Royal Albert Hall ve sadece pansiyon köşeyi.