X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Art Space Hostel'e yol tarifleri

Kolpachny side street 8, building 3, Moscow, Rusya

Harita ve Yol Tarifleri


67%Oy

  • 68%Ekonomik
  • 62%Güvenlik
  • 74%Yer
  • 68%Çalışanlar
  • 66%Atmosfer
  • 68%Temizlik
  • 60%Tesisler

Çeviren Google Şeremetyevo havaalanına Gönderen:
Biz Belorusskiy tren istasyonuna havaalanından Aeroexpress tren almak öneririz. Ardından 'Belorusskaya' metro istasyonu (yeşil hat) girin ve 'Teatralnaya' istasyonuna trene binin. 'Okhotny Ryad' (kırmızı çizgi) istasyonu değiştirin ve 'Chistye Prudy' bir tren. Sonra aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Domodedovo havaalanı Gönderen:
Biz Paveletsky tren istasyonuna havaalanından Aeroexpress tren almak öneririz. Ardından 'Paveletskaya' metro istasyonu (yeşil hat) girin ve 'Teatralnaya' istasyonuna trene binin. 'Okhotny Ryad' (kırmızı çizgi) istasyonu değiştirin ve 'Chistye Prudy' bir tren. Sonra aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Vnukovo Havalimanından:
Biz Kievski tren istasyonuna havaalanından Aeroexpress tren almak öneririz. Ardından 'Kievskaya' metro istasyonu (koyu mavi çizgi) girin ve 'Arbatskaya' istasyonuna trene binin. 'Biblioteka Imeni Lenina' (kırmızı çizgi) istasyonu değiştirin ve 'Chistye Prudy' bir tren. Sonra aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Leningradsky, Yaroslavsky veya Kazansky tren istasyonlarından:
'Komsomolskaya' (kırmızı çizgi) metro istasyonu girin ve 'Chistye Prudy' bir tren. Sonra aşağıdaki yönergeleri izleyin.

'Chistye Prudy' (kırmızı çizgi) metro istasyonu:
Eğer yürüyen merdiven tırmanmaya ve Chistoprudny Bulvarı aşağı 700m yürümek sonra sola çıkışa. Kavşakta Pokrovka Caddesi sağa dönün ve 100 metre yürüyün. Kolpacnny yan sokakta sola dönün ve sağ yangın istasyonu ulaşana kadar 250m yürümek. Itfaiye sol tarafındaki siyah demir kapıyı girin. Avluda iki katlı ev gri bizim hostel.

'Turgenevskaya' (turuncu hat) Gönderen / 'Sretenskiy Bulvar' (açık yeşil hat) metro istasyonları:
'Chistye Prudy' istasyonuna Değişim sonra yukarıdaki yönergeleri izleyin.

'Kitai-Gorod' dan (turuncu veya mor çizgi) metro istasyonları:
(Eğer varmak iki platformlar hangisi olduğu önemli değil) değil yürüyen merdiven merdiven ile çıkmak seçin. Yeraltı geçit bir çıkışına sonra sağa dönün ve sonuna kadar izleyin. (Yakında Pokrovka Caddesi olacak) Maroseyka Street aşağı 750 milyon yürüyün. Sağ Kolpacnny yan sokakta (yolda sağa yan sokakta dördüncü) dönün ve sağ yangın istasyonu ulaşana kadar 250m yürümek. Sol itfaiye tarafında ve bizim işareti 'Fabrika' siyah demir kapıyı girin. Avluda iki katlı ev gri bizim hostel.