X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyonu

Art Space Hostel'e yol tarifleri

Kolpachny side street 8, building 3, Moscow, Rusya

Harita ve Yol Tarifleri


66%Oy

  • 68%Ekonomik
  • 68%Güvenlik
  • 77%Yer
  • 68%Çalışanlar
  • 57%Atmosfer
  • 65%Temizlik
  • 60%Tesisler

Çeviren Google Sheremetyevo Havalimanından:
Biz havaalanından Belorusskiy tren istasyonuna Aeroexpress tren almak öneririz. Daha sonra 'Belorusskaya' metro istasyonu (yeşil hat) girin ve 'Teatralnaya' istasyonuna bir tren. 'Okhotny Ryad' (kırmızı çizgi) istasyonu değiştirin ve 'Chistye Prudy' bir tren. Daha sonra aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Domodedovo Havalimanından:
Biz havaalanından Paveletsky tren istasyonuna Aeroexpress tren almak öneririz. Daha sonra 'Paveletskaya' metro istasyonu (yeşil hat) girin ve 'Teatralnaya' istasyonuna bir tren. 'Okhotny Ryad' (kırmızı çizgi) istasyonu değiştirin ve 'Chistye Prudy' bir tren. Daha sonra aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Vnukovo Havalimanından:
Biz havaalanından Kievski tren istasyonuna Aeroexpress tren almak öneririz. Daha sonra 'Kievskaya' metro istasyonu (koyu mavi çizgi) girin ve 'Arbatskaya' istasyonuna bir tren. 'Biblioteka Imeni Lenina' (kırmızı çizgi) istasyonu değiştirin ve 'Chistye Prudy' bir tren. Daha sonra aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Leningradsky, Yaroslavsky veya Kazansky tren istasyonlarından:
'Komsomolskaya' (kırmızı çizgi) metro istasyonu girin ve 'Chistye Prudy' bir tren. Daha sonra aşağıdaki yönergeleri izleyin.

: 'Chistye Prudy' (kırmızı çizgi) metro istasyonuna
Eğer yürüyen merdiven tırmanmak ve Chistoprudny Bulvarı aşağı 700m yürüyüş sonra sola doğru çıkışa. De kavşak Pokrovka Caddesi sağa dönün ve 100 metre yürüyün. Kolpacnny yan sokağa sola dönün ve sağınızda itfaiye gelene kadar 250m yürüyün. Yangın istasyonunun sol tarafındaki siyah demir kapı girin. Avluda iki katlı ev gri bizim hostel.

'Turgenevskaya' (turuncu hat) / 'Sretenskiy Bulvar' (açık yeşil hat) metro istasyonlarından:
Yukarıdaki yönergeleri izleyin 'Chistye Prudy' istasyonuna değiştirin.

Kimden 'Kitai-Gorod' (turuncu veya mor hat) metro istasyonları:
Değil yürüyen merdivenler (size varmak iki platform hangi önemli değildir) ile, merdiven ile çıkış seçin. Doğru yeraltı geçit açmak için bir çıkış almak ve sonuna kadar izledikten sonra. Maroseyka Sokak aşağı 750m (yakında Pokrovka Caddesi olacak) yürüyün. Kolpacnny yan sokağa sağa dönün (yolda sağa dördüncü yan sokak) ve sağda itfaiye gelene kadar 250m yürüyün. Yangın istasyonunun sol tarafındaki siyah demir kapı girin. Avluda iki katlı ev gri bizim hostel.