Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Art Hole Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 9.4
 • Güvenlik 9.1
 • Yer 9.5
 • Çalışanlar 9.7
 • Atmosfer 9.2
 • Temizlik 8.8
 • Tesisler 9.0

Yer

Soukenicka 34, Prague 1

Tesis Konumu

Çeviren Google
Biz Prag Old Town kenarında Cumhuriyet Meydanı (Namesti Republiky) çok yakın konum.

Havaalanına Talimatlar:
Son durağı, Nadrazi Veleslavin için otobüse .stay - havaalanı terminal binasının önündeki otobüs 119 (bilet otobüse binmeden önce, bir 32 satın alma) alır. Sonra yolun ortasında tramvay durağına geçmeye ve otobüs gibi aynı yöne giden tramvay 26 olsun. (O nehir ilk durağı var) Dlouha Trida durağında inin. Revolucni Caddesi boyunca nehir uzak uyanma devam edin. Bizim sokak, Soukenicka, soldaki ikinci dönüm aşağı 100 metre mesafededir. Our hostel sağda Soukenicka aşağı 200m olduğunu.
Diğer seçenek son durağı, Zlicin için Bus 100 atın> olduğunu. Sonra Karlin durdurmak için doğrudan metro almak. Náměstí Republiky denilen / Paladyum çıkışa. Ardından, düz Revoluční sokak gitmek sağa (büyük çirkin pembe bina) Palladium alışveriş merkezi geçmek ve sağdaki ikinci sokak almak - Soukenicka. Sonra sadece düz devam ve 200m sonra sağda bizim pansiyon çalışacaktır.

Uçuş geceleri iniş ise, onlar için ve havaalanından, gece boyunca her 30 dakikada çalıştırın Gece Havaalanı otobüs 510 ve Gece Tramvay 51. alabilir. Maliyet 32 ​​korunas olduğunu. Bu gün planı olarak aynı rota, ama Divoka Sarka yerine durdurmak ve bekleyen tramvay yol boyunca çalışacak otobüsten inmek.
Alternatif olarak, bizim Havaalanı taksi hizmeti sadece 450 korunas (17 €) için üç arkadaş sizi ve toplayabilirsiniz. Biz bunu düzenlemek ve sürücüyü ödersiniz.

Ana Tren İstasyonu'na (Hlavni Nadrazi, 'hl.n') yol tarifi:
Parkın içine ana çıkış çıkarın ve ön yol bellidir yürüyün. Eğer Jeruzalemska Caddesi istasyonuna kapalı lider görene kadar birkaç metre sola yürümek. Eğer Jindrisska Caddesi, ardından sağa tramvay izleri takip katılmak kadar bu caddenin sonuna kadar tüm yol yürümek. Parça 100m sonra böldüğünüzde parçalar yeniden bölmek kadar, sol tramvay izini takip ve bu tramvay parçayı ötesinde Dlazdena Caddesi ve tüm yol izleyin. Onlar ne zaman, ikisi de izleyin yerine sonuna kadar Zlatnicka Street aşağı dosdoğru yürüyün. Aynı yönde devam ve gelmek Meydanın karşısında düz yürüyün. Şimdi bizim sokakta, Soukenicka vardır ve bizim hostel caddenin solunda 100m aşağı.
Alternatif olarak, üç durak için sol tramvay 5 ya da 26 başlığını almak ve Dlouha Trida ininiz. Bizim sokak, Soukenicka, hemen önünde sağ tarafta ve aşağı sağ taraftaki 200meters bulunmaktadır.

Ana Otobüs Terminali (/ UAN Florenc) Gönderen:
Yol köprünün altında gitmek, yürümek sola, Krizikova Caddesi üzerine yürüyün, sonra sağa dönün. Aşağı ve düz kavşak üzerinde yürümek ve Tesnov Caddesi boyunca devam eder. Eğer büyük terkedilmiş yeşil bina ulaştığınızda sola dönün. Kareyi girerken sağınızda Alforno Pizzeria ile Petrska Meydanı (Namesti) gelinceye kadar Petrska Caddesi boyunca yürümek düz. Meydanın karşısında çapraz yürüyün ve sen bizim sokakta Soukenicka olacak. Sanat Hole Hostel daha aşağı soldaki 100m olduğunu.
 • Ekonomik 9.4
 • Güvenlik 9.1
 • Yer 9.5
 • Çalışanlar 9.7
 • Atmosfer 9.2
 • Temizlik 8.8
 • Tesisler 9.0
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.