X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Art Hole Hostel'e yol tarifleri

Soukenicka 34, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 91%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google Biz Prag Old Town kenarında Cumhuriyet Meydanı (Namesti Republiky) çok yakın demektir.

Havaalanı Var:
Son durağında, Dejvicka için otobüse Kal - Havaalanı terminal binasının önünde (bilet size otobüse binmeden önce, bir 32 satın almak) otobüs 119 alır.. Sonra yolun ortasında tramvay durağına geçmeye ve otobüs gibi aynı yönde giden tramvay 26 olsun. (Bu nehir üzerinde ilk durak) Dlouhá Trida durağında inin. Uzaklıkta Revolucni Caddesi boyunca nehirden uyanma devam edin. Bizim sokak, Soukenicka, 100 metre aşağı soldaki ikinci dönüm yer almaktadır. Bizim hostel sağda Soukenicka aşağı 200m.
Uçuş geceleri iniş ise, Gece Havaalanı otobüs 510 almak ve sonra Gece Tramvay 51. yapabilirsiniz. Onlar ve havaalanından, gece boyunca her 30 dakikada bir çalışacak. Maliyeti 32 korunas olduğunu. Bu gün planı olarak aynı rota, ancak bunun yerine durdurmak Divoka Sarka de otobüsten almak ve bekleme tramvay karşısında çalıştırın.
Alternatif olarak, bizim havaalanı taksi hizmeti sadece 400 korunas (16 Euro) için ve en fazla üç arkadaş toplayabilir. Biz bunu sağlayacağız ve sürücü ödemek.

Ana Tren İstasyonu'na (Hlavni Nadrazi, 'hl.n') den Var:
Parkın içine ana çıkış dışarı atın ve yalındır önündeki yol yürümek. Eğer Jeruzalemska Caddesi istasyonuna kapalı lider görene kadar bir kaç metre sola yürümek. Eğer Jindrisska Sokak katılmak kadar sonra sağa tramvay izlerini takip, o caddenin sonuna kadar tüm yol yürümek. Parça 100m sonra böldüğünüzde, sol tramvay izini takip ve parçaları tekrar bölmek kadar, bu tramvay parçayı Dlazdena Caddesi boyunca ve ötesinde tüm yol izleyin. Onlar ne zaman, ikisi de takip yerine sonuna kadar dosdoğru Zlatnicka Caddesi inilir. Aynı yönde devam ve düz size gelmek meydanında yürümek. Şimdi bizim sokakta, Soukenicka vardır ve bizim hostel caddenin sol 100m aşağı.
Alternatif olarak, tramvay 5 veya üç durak için sol 26 başlığını almak ve Dlouhá trida ininiz. Bizim sokak, Soukenicka, sadece önde sağda ve biz sağ tarafta aşağı 200meters vardır.

Ana Otobüs İstasyonu (/ UAN Florenc) Gönderen:
Krizikova Caddesi üzerine yürümek, sonra sağa dönün, yol köprü altında gitmek, sol yürüyün. Aşağı ve düz kavşak üzerinde yürümek ve Tesnov Caddesi boyunca devam ediyor. Eğer büyük terk edilmiş yeşil bina ulaştığınızda sola çevirin. Eğer kare girerken sağda Alforno pizzacı Petrska Meydanı (Namesti) gelinceye kadar düz Petrska Caddesi boyunca yürüyün. Meydanın karşısında yürünür ve, bizim sokakta Soukenicka olacaktır. Art Hole Hostel solda, daha aşağı 100m.