X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

ArkaBarka Floating Hostel'e yol tarifleri

Bulevar Nikole Tesle bb, Park Usce, Belgrade, Serbia

Harita ve Yol Tarifleri


78%Oy

  • 76%Ekonomik
  • 76%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 88%Çalışanlar
  • 84%Atmosfer
  • 68%Temizlik
  • 72%Tesisler

Çeviren Google Tren istasyonundan:
Otobüs 83 alın ve 4. durağı (otobüs durağı SIV) ininiz. SIV binanın otopark ve sonra nehre parkta Usce çapraz.
Veya
Kamenicka cadde boyunca, Merkez Otogarı Zeleni Venac kadar yürüyün. Oradan otobüs 15 veya 84 ve 3 durak için gezmeye. SIV binasında kurtulmak ve şehir parkı Usce çapraz.
Havalimanından
Havaalanından 1.Take otobüs No.72. Bu trafik bazen daha uzun depanding, 20mins sürer ve park Usce en Dunube biz Palace Sırbistan (federasyon binası) inin ve sokak ışık no.89.City otobüs bilet ücreti için şehir parkı 'Uce'next çapraz olacak 40 dinar (50cents) ve büfeler ya da busdriver satın alabilirsiniz.
2. TAXI almak, ancak içeri Taksi sürücüsü zor almak için önce fiyat için sürücü sormaya unutmayın. En iyi tavsiye bir taksi (birisi sizin için bunu yapmak için sormak) aramak için ve taksi birkaç dakika içinde terminal binasının önü gelecek olacaktır. Old Town yolculuk yaklaşık 20 dakika sürer ve fiyat 14 (weekendsand resmi tatil günleri hariç) geçmemelidir. Telefonla bir taksi sipariş, bazı taksi şirketleri% 20 indirim. Yolcu ve luggege sayısı binmek fiyatı etkilemez. Bazı taksi şirketleri: Lux taksi, tel: (+38111) 3033123, Beotaxi, tel: (38111) 970.
3. Tren istasyonuna JAT otobüs (bilet 2 Euro) alın ve oradan otobüs No 83 almak. -> Download Haritası
Araba ile
Belgrad E-70 ve E-75 otoyollarının kesiştiği yer alır. Sırbistan'da yabancı sürücülerin uluslararası sürücü belgesi, araç tescil belgesi ve sigorta poliçesi gerekir. Geçerli sigorta poliçeleri 'Araç Sigorta Sözleşmesi "imzalayan ülkeler tarafından verilir ve diğer ülkelerin vatandaşları Sırbistan girerken bir sigorta poliçesi satın almak için gereklidir. Otoyol, şehir içinden geçen, çünkü Belgrad kaçırmayın. -> Download Haritası