X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Apple Hostels of Philadelphia'e yol tarifleri

32 Bank Street, Philadelphia, PA 19106, Philadelphia, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 94%Güvenlik
  • 95%Yer
  • 94%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 94%Temizlik
  • 92%Tesisler

Çeviren Google Biz 32 Bank Street, Philadelphia 19106 bulunan ediyoruz

Philadelphia Uluslararası Havaalanı'na
R1 trene binin (işaretleri izleyin). Market East istasyonunda inin. Eğer tren çıkmak gibi, tren geziyordu yönde çevirin ve 10th Street doğru platforma çıkmak. 2. Caddesine doğru Market Street atın (pansiyon yürüme mesafesinde yaklaşık 10 dakika). Bank Street sağ tarafta 3. ve 2. Caddesi arasındadır. Bir taksi yaklaşık 6 $ artı uç pansiyon Piyasası Doğu İstasyonu'na alırsınız.

Mekik kişi artı uç başına yaklaşık 10 $ için de havaalanından mevcuttur. Her terminalin bagaj alanının yakınında bulunan Ulaştırma masasına gidin ve sizin için bir çağrı masasının arkasındaki kişiye sormak zorunda.

Pansiyon taksiler 28,50 $ düz bir oranı ve kişi başına bir ek $ 0.50 artı uç var.

Greyhound Otobüs İstasyonu
2. Caddesine doğru Market Street üzerinde yürümek (pansiyon yürüme mesafesinde yaklaşık 15 dakika). 2. ve 3. Caddeler arasında (bu kentin en eski caddelerinden biri çünkü bir sokak gibi) ve pansiyon sağ tarafta Bank Street çok küçük bir sokak.

Megabus:
Megabus (www.megabus.com) New York ve Washington, DC Greyhound daha ucuzdur. Eğer yeterince erken onları satın eğer Biletler genellikle sadece $ 1, ve otobüsler ücretsiz kablosuz internet var. Daha sonra, onların 6. ve Market Street durağında inin 2nd Street doğru Market Street aşağı yürüyün. Bank Street sağa çevirin. (Bu pansiyon için yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesindedir).

Chinatown Bus
De New York'ta Chinatown, Baltimore ve Washington DC kalkıyor birkaç otobüs şirketleri vardır. Onlar Fındık Caddesi ve Arch Caddesi arasındaki 11 Caddesinde salmak. Market Street Walk ve ardından 2. Caddesine doğru Market Street aşağı yürüyün. Bank Street sağa çevirin. (Toplamda, bu yürüme mesafesinde yaklaşık 12 ila 15 dakika). (Chinatown için kırmızı otobüs seçin) www.buszoo.com veya www.megabus.com online bilet rezervasyon deneyin. Biletler 1,00 $ gibi düşük başlar! Ancak, bu web sitesi sadece şirketlerinden biri için kalkış saatleri listelenmektedir. Kalkış saati fiyattan daha önemli ise, daha kalkış saatleri diğer Chinatown otobüs firmaları aracılığıyla kullanılabilir olduğunu unutmayın.

Amtrak Tren İstasyonu
Tren istasyonuna mavi hat metro alabilir. İkinci Caddesi üzerinde kapalı olsun. 2. ve 3. Caddesi arasında (bu kentin en eski caddelerinden biri çünkü bir sokak gibi), bu yüzden 3rd Street doğru 2 Caddesi'ne kadar yürüyüş eğer, Bank Street sol tarafta olacak Bank Street çok küçük bir sokak.