Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Apple Hostels of Philadelphia

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 8.3
 • Güvenlik 9.0
 • Yer 9.4
 • Çalışanlar 8.9
 • Atmosfer 8.1
 • Temizlik 8.5
 • Tesisler 8.5

Yer

32 Bank Street, Philadelphia, PA 19106

Tesis Konumu

Çeviren Google
Biz 32 Bank Street, Philadelphia 19106 bulunan ediyoruz

Philadelphia Uluslararası Havaalanı'na
R1 trene binin (işaretleri izleyin). Market East istasyonunda inin. Eğer tren çıkmak gibi, tren geziyordu yönde çevirin ve 10th Street doğru platforma çıkmak. 2. Caddesine doğru Market Street atın (pansiyon yürüme mesafesinde yaklaşık 10 dakika). Bank Street sağ tarafta 3. ve 2. Caddesi arasındadır. Bir taksi yaklaşık 6 $ artı uç pansiyon Piyasası Doğu İstasyonu'na alırsınız.

Mekik kişi artı uç başına yaklaşık 10 $ için de havaalanından mevcuttur. Her terminalin bagaj alanının yakınında bulunan Ulaştırma masasına gidin ve sizin için bir çağrı masasının arkasındaki kişiye sormak zorunda.

Pansiyon taksiler 28,50 $ düz bir oranı ve kişi başına bir ek $ 0.50 artı uç var.

Greyhound Otobüs İstasyonu
2. Caddesine doğru Market Street üzerinde yürümek (pansiyon yürüme mesafesinde yaklaşık 15 dakika). 2. ve 3. Caddeler arasında (bu kentin en eski caddelerinden biri çünkü bir sokak gibi) ve pansiyon sağ tarafta Bank Street çok küçük bir sokak.

Megabus:
Megabus (www.megabus.com) New York ve Washington, DC Greyhound daha ucuzdur. Eğer yeterince erken onları satın eğer Biletler genellikle sadece $ 1, ve otobüsler ücretsiz kablosuz internet var. Daha sonra, onların 6. ve Market Street durağında inin 2nd Street doğru Market Street aşağı yürüyün. Bank Street sağa çevirin. (Bu pansiyon için yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesindedir).

Chinatown Bus
De New York'ta Chinatown, Baltimore ve Washington DC kalkıyor birkaç otobüs şirketleri vardır. Onlar Fındık Caddesi ve Arch Caddesi arasındaki 11 Caddesinde salmak. Market Street Walk ve ardından 2. Caddesine doğru Market Street aşağı yürüyün. Bank Street sağa çevirin. (Toplamda, bu yürüme mesafesinde yaklaşık 12 ila 15 dakika). (Chinatown için kırmızı otobüs seçin) www.buszoo.com veya www.megabus.com online bilet rezervasyon deneyin. Biletler 1,00 $ gibi düşük başlar! Ancak, bu web sitesi sadece şirketlerinden biri için kalkış saatleri listelenmektedir. Kalkış saati fiyattan daha önemli ise, daha kalkış saatleri diğer Chinatown otobüs firmaları aracılığıyla kullanılabilir olduğunu unutmayın.

Amtrak Tren İstasyonu
Tren istasyonuna mavi hat metro alabilir. İkinci Caddesi üzerinde kapalı olsun. 2. ve 3. Caddesi arasında (bu kentin en eski caddelerinden biri çünkü bir sokak gibi), bu yüzden 3rd Street doğru 2 Caddesi'ne kadar yürüyüş eğer, Bank Street sol tarafta olacak Bank Street çok küçük bir sokak.
 • Ekonomik 8.3
 • Güvenlik 9.0
 • Yer 9.4
 • Çalışanlar 8.9
 • Atmosfer 8.1
 • Temizlik 8.5
 • Tesisler 8.5
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.