X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Apple Hostel Italy'e yol tarifleri

Italyanskaya 12, St Petersburg, Rusya

Harita ve Yol Tarifleri


96%Oy

  • 96%Ekonomik
  • 95%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 100%Çalışanlar
  • 95%Atmosfer
  • 96%Temizlik
  • 95%Tesisler

Çeviren Google Apple Hostel İtalya bulunmaktadır:
Italyanskaya 12, St Petersburg, Rusya
: Pulkovo 2 (Dış Hatlar Terminali) itibaren
İki iyi toplu taşıma şunlardır: şehir içi otobüs No 13 (19 ruble) ve minibüs No K3 (27 ruble). Eğer havaalanı çıktığınızda, sol yürüyüş ve yakın binaya kaldırıma sıraya mini otobüs göreceksiniz, ve otobüs durur karşısında. Ya metro istasyonu Moskova götürecektir.
Moskovskaya de, bir metro belirteç (22 ruble) satın almak ve Gostiny Dvor metro istasyonuna Blue Line devam. Eğer Gostivy Dvor metro çıktıkları zaman, Sadovaya sokak sağ etmektir. Eğer Italyanskaya olacak ilk çapraz sokak, ulaşana kadar Buradan, Sadovaya kuzeye yürümek.
Köşesinde Bakü adlı bir restoran olacak. Bizim bina Italyanskaya ve Sadovaya kuzeydoğu köşesinde sokak olduğunu. Italyanskaya üzerinde sağa dönün ve bir siyah demir kapı ulaşana kadar yaklaşık 30 metre yürümek. Üst düşük bir sayı tuşlarında # 1.945 basın ve kapı açık itin. Ön kapıya ulaşmak ve Apple Hostel ön kapıya üç sefer gelip sağa doğru yolu ve işaretleri izleyin.
Moskovskiy Tren İstasyonu'na: ya Gostiniy Dvor istasyonu kadar metro ile gidebilirsiniz, ya da herhangi bir toplu taşıma yakalayarak buradan alabilirsiniz: Italyanskaya sokak, 12 yürüyerek daha sonra otobüs, Gostiniy Dvor kadar arabası (2 durak) ve.
Deniz Port: Bir otobüs sayısı 7 almalı ve Italyanskaya sokak, 12 yürüyerek daha sonra metro istasyonuna 'PRIMORSKAYA' ulaşmak ve iki metro durağı git, "GOSTINIY DVOR" metro istasyonu ulaşıncaya kadar.