X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Apple Hostel Italy'e yol tarifleri

Sadovaya 8, St Petersburg, Rusya

Harita ve Yol Tarifleri


95%Oy

  • 97%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 95%Yer
  • 98%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 95%Temizlik
  • 93%Tesisler

Çeviren Google Apple Hostel İtalya yer almaktadır:
Italyanskaya 12, St Petersburg, Rusya
Pulkovo 2 (Uluslararası Terminali) Gönderen:
İki iyi toplu taşıma şunlardır: şehir içi otobüs No 13 (19 ruble) ve mini-bus No K3 (27 ruble). Eğer havaalanı çıktığınızda, sol yürüyüş ve mini otobüsler yakın binanın kaldırıma sıraya göreceksiniz ve otobüs nerede durur karşısında. Ya metro istasyonuna Moskova götürecektir.
Moskovskaya de, bir metro belirteç (22 ruble) satın almak ve Gostiny Dvor metro istasyonuna Mavi Hat gidin. Eğer Gostivy Dvor metro çıktıkları zaman, Sadovaya sokak sağ etmektir. Eğer Italyanskaya olacak ilk çapraz sokak, ulaşana kadar buradan, Sadovaya kuzeye yürümek.
Köşesinde Bakü adında bir restoran olacak. Binamız Italyanskaya ve Sadovaya kuzeydoğu köşesinde sokak olduğunu. Italyanskaya üzerine sağa dönün ve bir siyah demir kapı ulaşana kadar yaklaşık 30 metre yürüyün. Üst alt numara pad basın # 1945 tarihinde ve açık kapıyı itin. Ön kapıya ulaşmak ve Apple Hostel ön kapıya üç sefer gelip sağa yolunu izleyin ve işaretler.
Moskovskiy Tren İstasyonu'na: ya Gostiniy Dvor istasyonuna kadar metro ile gidebilirsiniz, ya da herhangi bir toplu taşıma alıcı buradan alabilirsiniz: Gostiniy Dvor kadar otobüs, tramvay (2 durak) ve ardından Italyanskaya sokakta, 12 yürüyün.
Deniz Liman Gönderen: Sen "GOSTINIY DVOR" metro istasyonu ulaşmak ve ardından Italyanskaya sokakta, 12 yürümek kadar iki metro durakları, otobüs sayısı 7 almak ve metro istasyonu 'PRIMORSKAYA' ulaşmak ve gitmek gerekir.