Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Apartment Rooms in center of Prague (Old Town)

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler

Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Yer

Benediktska 8 - Old Town, Prague 1 (Center)

Tesis Konumu

Çeviren Google
İlk adım, aşağıdaki bilgileri, en kısa sürede bana bir e-posta veya SMS göndermek için:. (ex yatak kurmak için 1) Sizin isim, grubunuzdaki insanların miktarı ve ilişki bir çift için çift kişilik yatak, iki iki arkadaş için single), 2) Kişisel varış saati. Bu kesin olmak zorunda değildir, ama biz seni bekliyoruz ne zaman bilmeniz gerekir.

6 oda dışında 4 adresi ve ofis O dışarıda olduğunuzda / sms DAİRE 11 zili çalacak, ya da çağrı önemlidir Beneditkska 8'dir. Check-in saatinden 13:00 akılda tutun. Sürece bana varış saati göndermek gibi, benim yardımcıları ya ben ya da biri sizi karşılamak için burada olduğundan emin olun. Benim ilk önerim durumda sadece sizinle bir harita taşımaktır. Eğer tramvay durağına Dlouha Trida yolunuzu bulabilirsiniz, pratikte oradayız. Eğer Revolucni 23 kalacaklar durumunda, VINCENT etiketli zil çalacak gerekir. Sadece Benediktska caddede bulunuyor. E-posta ve / veya telefon aracılığıyla iletişim en iyisidir. Biz gelmeden önce bir teyit toplantı yeri ve zamanı ayarlamak olmalıdır.

Aşağıdaki tarifi Benediktska 8. Revolucni Dlouha Trida tramvay durağı aynı sokak adrese götürür.

Tramvay durağına, Dlouha Trida: Düz üzerinde sonraki cadde üzerinde. Sen dolaşmak veya binalar arasında geçitten gidebilirsiniz. geçit giyim mağazası Horsefeathers ve gözlük mağaza arasında, adres Revolucni 5 yer almaktadır; ve doğrudan GE Money Bank karşısında. Eğer geçitten yürümek sonra, Benediktska sokakta olacak. Düz 10 metre yürüyün. Sayı 8 soldadır. Bu sizin ucunda buzz olmaz DAİRE 11 için zil çalmaya, ama benim dairede bunu duyarsınız.

METRO İSTASYONU Náměstí Republiky DAN: Eğer metro kurtulmak zaman massarykovo nadrazi doğru, Karlin işaretleri takip emin olun. Eğer ortaya zaman, mavi işareti ile banka ČSOB arayın. Eğer sol taraftaki bir Apple bilgisayar mağazasını geçeceğiz adrese Revolucni 5. elde edene kadar, o sokakta, Revolucni devam edin. Hemen giyim mağazası Horsefeathers sonra, doğrudan GE Money Bank karşısında, Revolucni 5 de, soldaki bir geçit arar. Benediktska sokakta ortaya çıkan, geçitten yürüyün. Sayı 8 soldadır. Bu sizin tarafta buzz olmaz zil DAİRE 11. halka, ama bunu duyarsınız.

Otobüs istasyonu, Florenc GELEN: kolayca yürüyerek ya da tek yönlü bir tramvay bilet satın almak ve Dlouha Trida durağı batı 3 durak başlığı sayısı 8 tramvay (tramvay parça çapraz ve diğer tarafta beklemek zorunda kalacak sokak), ama tramvay durağı, sadece tramvay 8 dakikalık yürüyüş Dlouha Trida durdurmak var, Dlouha Trida: Düz üzerinde sonraki cadde üzerinde. Sen dolaşmak veya binalar arasında geçitten gidebilirsiniz. geçit giyim mağazası Horsefeathers ve gözlük mağaza arasında, Revolucni 5 adresinde yer almaktadır; ve doğrudan GE Money Bank karşısında. Eğer geçitten yürümek sonra, Benediktska sokakta olacak. Düz 10 metre yürüyün. Sayı 8 soldadır. Bu sizin ucunda buzz olmaz DAİRE 11 için zil çalmaya, ama benim dairede bunu duyarsınız. Bir harita girişin resimlerde verilmiştir.

Ana tren istasyonundan, Hlavni Nadrazi: Bir tek-yönlü tramvay bilet satın almak ve durdurmak Dlouha Trida için kuzeye numara 26 veya 5 tramvay (tramvay parçaları üzerinde çapraz ve yolun diğer tarafında beklemek zorunda kalacak .) tren istasyonunda bir tramvay bilet satın unutmayın ve tramvay girer girmez sarı kutuda doğrulamak etmeyin. Ya da, sadece Dlouha Trida 12 dakika yürüyün. Tramvay durağına, Dlouha Trida: Düz üzerinde sonraki cadde üzerinde. Sen dolaşmak veya binalar arasında geçitten gidebilirsiniz. geçit giyim mağazası Horsefeathers ve gözlük mağaza arasında, adres Revolucni 5 yer almaktadır; ve doğrudan GE Money Bank karşısında. Eğer geçitten yürümek sonra, Benediktska sokakta olacak. Düz 10 metre yürüyün. Sayı 8 soldadır. Bu sizin ucunda buzz olmaz DAİRE 11 için zil çalmaya, ama benim dairede bunu duyarsınız. Bir harita girişin resimlerde verilmiştir.

HAVA: durdurmak Náměstí Republiky için AE Airport Express Bus atın. durağı terminalin önünde yer almaktadır. Bunu mutlaka görmelisin. Otobüs her 30 dakikada bırakır. Bu 22:00 koşturup durur. Uçuş 10'dan sonra gelen eğer bana kişisel bir e-posta gönderin, ve ben alternatif yön tedarik edecek. Aksi takdirde, Siz 2 dakika içinde otobüs durağına benim yerime yürüyebilirsiniz. Otobüs yolculuğu yaklaşık 30 dakika sürer ve size yaklaşık 3 Euro maliyet gerekir. En kısa sürede size otobüste nehri geçmeye senin çevresine dikkat başlar. Sokakta Revolucni üzerinde olacak. Hala otobüse biniyor yaparken sağda solda GE Money Bank ve Apple Computer Store için bak - sizi olmak istediğiniz yere budur. Bir sonraki durak, Karlin kapalı alırsınız. Sürücü durdurmak için istemek için bir düğmeye, şimdi basın bunu varsa. Eğer kapalı olsun zaman adrese Revolucni 5. elde edene kadar, sadece sen tramvay durağında olacak yürüyerek sadece gelen otobüs güzergahı kökenine, Dlouha Trida: Düz soldaki sonraki cadde üzerinde yer almaktadır. Sen dolaşmak veya binalar arasında geçitten gidebilirsiniz. geçit giyim mağazası Horsefeathers ve gözlük mağaza arasında, adres Revolucni 5 yer almaktadır; ve doğrudan GE Money Bank karşısında. Eğer geçitten yürümek sonra, Benediktska sokakta olacak. Düz 10 metre yürüyün. Sayı 8 soldadır. Bu sizin ucunda buzz olmaz DAİRE 11 için zil çalmaya, ama benim dairede bunu duyarsınız.

Prag'da geldiğinde sadece bana her şeyi planına göre gidiyor, ya da bir şey değişirse olduğunu bildirerek mümkün olmadığını, ben hızlı bir sms seviniriz. Geldiğinde, yine, APARTMAN 11 etiketli zil çalacak, ya da çağrı ya da benim cep telefonu numarası sms lütfen: 420 608 375 596

Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

×