X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Antique Hostel'e yol tarifleri

Kutlugun Sokak No: 51, Sultanahmet, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


84%Oy

  • 87%Ekonomik
  • 81%Güvenlik
  • 95%Yer
  • 79%Çalışanlar
  • 81%Atmosfer
  • 84%Temizlik
  • 82%Tesisler

Çeviren Google ATATÜRK HAVALİMANI (IST) antika PANSİYON

ÖZEL SERVİS (30 dakika civarında)
Tek yönlü - Antique Hostel, 7/24 pansiyon (65 km 30 euro) Atatrk Havalimanı (IST) sizin için pick up hizmeti sunmaktadır. Fiyat hizmet başına, kişi başına değil olduğunu. Online rezervasyon formu ya da e-posta yoluyla önceden uçuş numarası, havaalanı adı ve varış süresi hakkında bize bildiriniz. (Hizmet fiyatları maksimum 4 kişi içindir Pick up, biz daha büyük gruplar için özel minibüs hizmeti organize ve çift fiyat)

TAXI (40 dakika civarında)
Havaalanı Taksi Durağı çıkış önünde bulunmaktadır. Hiçbir trafik varsa 40TL civarında taksi ve sayılarında sayaç var. Trafikte bekler, o zaman daha sayacaktır.

METRO ve TRAM (1 saat civarında)
Sen 4TL için yaklaşık 1 saat tamamen Metro ve tramvay ile Sultanahmet'e kadar İstanbul'un Atatrk Havalimanı'ndan seyahat edebilirsiniz. (Tüm gün kalabalık) Siz Göç (pasaport) ve Gümrük kontrol geçmesine, sizin vize almanız, Dış Hatlar Geliş terminaline geliyor. , Güvenli Gümrük alanını çıkmak sağa dönün ve Metro işaretleri izlerken terminalin sonuna kadar yürüyün. Geliş salonunda döviz büroları veya nakit makineleri (ATM) bazı Türk Lirası almak için yol boyunca durdurmak. Sen Metro ve tramvay sikke satın almak bazı Türk lirası gerekir, ya da bir taksi ödemek için. , Sürgülü cam kapı ile, yürüyen merdivenlerden aşağı inin, sağa dönün ve sonunda soldaki Havalimanı (Airport) Metro istasyonu geniş yeraltı izdiham boyunca Hafif Metro / Hafif raylı sistem işaretleri izleyin. Garaj altındaki bu izdiham Yurtiçi ve Uluslararası terminalleri bağlar. Standında iki Metro belirteçleri (jeton) satın almak, fiyat 2TL her biri. Sen Sultanahmet Atatrk Havalimanı'ndan seyahat için iki belirteçleri gerekir. Tüm Aksaray gitmek herhangi trainthey kurulu böylece turnikeden geçmesi, yürüyen merdiven (veya asansör) iner ve Aksaray Metro trene, Havalimanı (Airport) istasyonu, bu metro hattının sonudur. Sen yanlış trene alınamıyor. Zeytinburnu, 6. durağında dışarı alın. Metro tren çıkın ve toplu taşıma (kalmak fazla 2 gece ise) her türlü için bir Istanbulkart transit geçiş satın alma, ya da aynı platformda tramvay turnikeler girmek için başka bir belirteci kullanabilirsiniz. Tramvay eminn veya Kabataş (değil Bağcılar) Board eminn ve / veya Kabataş'a tramvay işaretli arayın. Sultanahmet'te, 16. durağı doğuya tramvay yolculuğu (kaydedilen istasyon durak duyuru Sultanahmet Camii / Sultanahmet diyor ve dışarı almak. Siz görünümünde açıkça Sultanahmet Camii ile Hipodrom kuzeydoğu sonunda Divan Yolu sokakta olacak . Kavşağı ve trafik ışıkları (sağda solda ve Enformasyon Dairesi birçok restoran geçen) aşağı tramvay hattı izleyin; hakkı üzerinden çapraz ve biraz sol ve Sultanahmet Camii, Ayasofya arasındaki avluya girmek ayrıca tüm yol avludan ve sonunda sağa çevirmek senin right.Go üzerinde. taksi durağında ilk sola alın ve soldaki Four Seasons Hotel, geçen tüm yol aşağı sokak izleyin ... aşağı yürüyüş ve sonra sağa sola Antique Hostel & Guesthouse işaretini göreceksiniz sokağın sonuna dönün. (KIRMIZI kuruluş)
Telefonla bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz.

SABİHA GKEN HAVALİMANI (SAW) antika PANSİYON
Sabiha Gken Havalimanı ve İstanbul'un merkezi arasında ulaşım özel pick up hizmeti, şehir içi otobüs, Havaş Havaalanı Otobüs, taksi ve araç kiralama gereğidir. Belki daha da Eski İstanbul ve havaalanı arasında yolculuk (örneğin bir hafta sonu sabahı 06:00) iyi koşullarda kadar az 40 dakika sürebilir, ama diğer zamanlarda 60 ila 90 dakika izin vermelidir, ve.

ÖZEL SERVİS (1 saat civarında)
Tek yönlü - Antique Hostel, 7/24 pansiyon (65 km 60 €) Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) sizin için pick up hizmeti sunmaktadır. Fiyat hizmet başına, kişi başına değil olduğunu. Online rezervasyon formu ya da e-posta yoluyla önceden uçuş numarası, havaalanı adı ve varış süresi hakkında bize bildiriniz. (Hizmet fiyatları maksimum 4 kişi içindir Pick up, biz daha büyük gruplar için özel minibüs hizmeti organize ve çift fiyat)

TAXI
Ücret Sultanahmet 120TL için 105TL hakkında olabilir, ancak daha sonra Haydarpaşa'ya bir tren (banliy treni) yakalamak Pendik sahil kasabası, Karaky bir feribot ve Sultanahmet tramvay sadece 30TL. Sürücüye Pendik Tren İstasyonu söyle.
Tasarruf edeceğiz ve Avrupa yakasına feribot alarak, sonra (skdar Haydarpaşa, Kadıky) Asya-shore feribot iskelesine kadar bir taksi alarak zamandan tasarruf edebilir.

ŞEHİRİÇİ OTOBÜS (2,5 saat civarında)
Havaalanı ve şehir arasında gitmek için en ucuz yolu 3TL Kadıky veya Bostancı vapur iskelelerine (yaklaşık bir saat / 30 dakika) gitmek için daha az maliyeti E-10 veya E-9 şehir içi otobüsler, gereğidir. Kadiky itibaren, kuzey yakındaki Haydarpaşa Tren İstasyonu'na (10-15 dakika) yürüyebilir. E-10 da iyi bir yer tramvayla sadece 5 dakika uzaklıkta Sultanahmet olan Sirkeci dicetly feribot yakalamak için, Harem şehirlerarası otobüs terminali yakınında durur. (Harem Otogar için sürücü isteyin). E-9 Bostancı Feribot istasyonuna gider ve Kabataş'tan hızlı Deniz Otobüsleri vardır. (Deniz Otobüsleri Program: http://www.ido.com.tr/en/index.cfm?page=SubPage&kapsam=175&textid=3094&ln=EN) Kabataş'tan Sultanahmet tramvay atın. Orada tek bir tramvay hattı ve Kabataş ilk istasyonudur. Tüm tramvaylar Sultanahmet'e geçer, çünkü yanlış bir alamaz.
E-10 şehir içi otobüs gün boyunca her 30 dakikada yaklaşık Sabiha Gken Havaalanı kalkar. 21:00 (09:00) ila 06:00 kalkışlar (daha fazla ya da daha az saatlik 21:00 vardır, 22:00, 23:00, 24:00, 01:00, 02:00, 02:30, 03: 30, 05:00, 06:00). Otobüs yakındaki kasabada birkaç durak yapar, onlar Kadıky için E-5 karayolu üzerinde gider. Burada tam bir program var: http://www.iett.gov.tr/en/ Feribot sabah saatlerinde 00:00 (12 gece yarısı) her 15 veya 20 dakika 06:30 am Karaky için Kadıky çalıştırmak ve akşam acele saat; 20:00 'den (20:00) 00:00 (12 gece yarısı) için, feribot Karaky için Kadıky her 30 dakikada, 00.00' Kadiky kalkan son feribot ile saat ve yarım saat, on (gidiş 12 gece yarısı). Demek, Kadıky inildiğinde 'eminn Feribot?' herkese, ve hemen yanındaki otobüs durakları dock işaret edeceğiz. Bir Jeton (belirteç) satın almak, ya da ücret kabinleri, bir İstanbulkart kullanmak ve eminn için Boğaz'da bir Erry, Sultanahmet sonra bir tramvay veya taksi kurulu.
Kavşağı ve trafik ışıkları (sağda solda ve Enformasyon Dairesi birçok restoran geçen) aşağı tramvay hattı izleyin; sağa üzerinde çapraz ve sağ tarafta biraz daha sol ve Sultanahmet Camii, Ayasofya arasındaki avluya girin. Tüm yol avlu geçmesi ve sonunda sağa çevirin. Sağa sola Antique Hostel & Guesthouse işaretini göreceksiniz dönüş taksi durağında ilk sola alın ve caddede soldaki Four Seasons Hotel, geçen tüm yolu takip ... aşağı yürümek ve sonra caddenin sonuna. (RED kuruluş)
Telefonla bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz.

HAVAŞ HAVALİMANI OTOBÜS (1,5 saat civarında)
Havaş havaalanı otobüsleri tüm uçuş varış zamanlanmış 25 dakika uçuş geldikten sonra havaalanı çıkış, Avrupa shore.Havaş otobüslerde Beyoğlu'nda Taksim Meydanı'na kadar yol alarak, Sabiha Gken Havalimanı'nda en uçuşları hizmet zamanı. Kabataş'a Taksim'den (tek satır ve tek durak) Sultanahmet Kabataş'tan ve tramvay Füniküler Metro atın. Orada tek bir tramvay hattı ve Kabataş ilk istasyonudur. Tüm tramvaylar Sultanahmet'e geçer, çünkü yanlış bir alamaz. Kavşağı ve trafik ışıkları (sağda solda ve Enformasyon Dairesi birçok restoran geçen) aşağı tramvay hattı izleyin; sağa üzerinde çapraz ve tüm yol avlu aracılığıyla right.Go üzerinde sol ve Sultanahmet Camii biraz daha üzerinde Ayasofya arasındaki avluya girmek ve sonunda sağa çevirin. Sağa sola Antique Hostel & Guesthouse işaretini göreceksiniz dönüş taksi durağında ilk sola alın ve caddede soldaki Four Seasons Hotel, geçen tüm yolu takip ... aşağı yürümek ve sonra caddenin sonuna. (RED kuruluş)
Telefonla bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz.

OTOGAR OTOGAR İÇİN ANTİK Hostel (40 dakika civarında)
Sen Sultanahmet Esenler Otogar seyahat için iki belirteçleri gerekir. Kolayca kurulu Aksaray Metro tren görebilirsiniz, böylece 2 yolu vardır trainthere Aksaray yolu hakkında emin olmalıdır. Aksaray, 7. durakta dışarı alın. Metro tren çıkın ve (kalış fazla 2 gece ise) toplu taşıma her türlü için bir Istanbulkart transit geçiş satın alma, ya da sonraki (paralel) sokakta Yusufpaşa tramvay durağı turnikeler girmek için başka bir belirteci kullanabilirsiniz. Tramvay eminn veya Kabataş (değil Bağcılar) Board eminn ve / veya Kabataş'a tramvay işaretli arayın. Sultanahmet, 5. durağı doğuya tramvay yolculuğu (kaydedilen istasyon durak duyuru Sultanahmet Camii / Sultanahmet diyor ve dışarı almak. Siz görünümünde açıkça Sultanahmet Camii ile Hipodrom kuzeydoğu sonunda Divan Yolu sokakta olacak . Kavşağı ve trafik ışıkları (sağda solda ve Enformasyon Dairesi birçok restoran geçen) aşağı tramvay hattı izleyin; hakkı üzerinden çapraz ve biraz sol ve Sultanahmet Camii, Ayasofya arasındaki avluya girmek ayrıca tüm yol avludan ve sonunda sağa çevirmek senin right.Go üzerinde. taksi durağında ilk sola alın ve soldaki Four Seasons Hotel, geçen tüm yol aşağı sokak izleyin ... aşağı yürüyüş ve sonra sağa sola Antique Hostel & Guesthouse işaretini göreceksiniz sokağın sonuna dönün. (KIRMIZI kuruluş)
Telefonla bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz.

TREN İSTASYONU SİRKECİ İÇİN ANTİK Hostel (10 dakika civarında)
Sultanahmet tramvay durağı varacak sonra tren istasyonu ve 5 dakika önündeki caddeye sol yol gider tramvaya binin. (2 durak) Kavşağı ve trafik ışıkları (sağda solda ve Enformasyon Dairesi birçok restoran geçen) aşağı tramvay hattı izleyin; sağa üzerinde çapraz ve tüm yol avlu aracılığıyla right.Go üzerinde sol ve Sultanahmet Camii biraz daha üzerinde Ayasofya arasındaki avluya girmek ve sonunda sağa çevirin. Sağa sola Antique Hostel & Guesthouse işaretini göreceksiniz dönüş taksi durağında ilk sola alın ve caddede soldaki Four Seasons Hotel, geçen tüm yolu takip ... aşağı yürümek ve sonra caddenin sonuna. (RED kuruluş)

Telefonla bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz.