Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Antique Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 9.3
 • Güvenlik 8.7
 • Yer 10.0
 • Çalışanlar 9.3
 • Atmosfer 8.7
 • Temizlik 8.7
 • Tesisler 8.7

Yer

Kutlugun Sokak No: 51, Sultanahmet

Tesis Konumu

Çeviren Google
ANTİK PANSİYON ATATÜRK HAVALİMANI (IST) DAN

ÖZEL SERVİS (30 dakika civarında)
(- 65 km 30 euro) bir yol Antique Hostel 7/24 yurdu için Atatrk Havalimanı (IST) sizin için hizmet almak sağlar. Fiyat kişi başı değil, hizmet başına olduğunu. Online rezervasyon formunda veya e-posta yoluyla önceden uçuş numarası, havalimanı isim ve varış süresi hakkında bize bildiriniz. (Biz daha büyük gruplar için özel minibüs servisi organize hizmet fiyatları en fazla 4 kişi içindir Pick up ve çift fiyat)

TAKSİ (yaklaşık 40 dakika)
Havalimanı Taksi Durağı çıkışında önünde bulunmaktadır. Orada taksi sayaç ve hiçbir trafik varsa 40TL etrafında sayar. O trafikte bekler, o zaman daha fazla sayacaktır.

METRO & TRAMVAY (1 saat civarında)
Sen 4TL için yaklaşık 1 saat Metro & tramvay, tamamen Sultanahmet'te İstanbul'un Atatrk Havaalanı'ndan seyahat edebilirsiniz. senin vize satın Göç (pasaport) ve Gümrük kontrolü geçmesine Sen Dış Hatlar Geliş terminaline geldiğinde (bütün gün kalabalık). Güvenli Gümrük alan çıkın, sağa dönün ve Metro işaretleri izlemek için terminale sonuna kadar yürüyün. Geliş salonunda döviz büroları ya da nakit makineleri (ATM) bazı Türk Lirası almak için yol boyunca durdurun. Eğer Metro ve tramvay sikke satın almak, ya da bir taksi ödemek için bazı Türk lirası gerekir. , Yürüyen merdivenlerden aşağı inin sürgülü cam kapı ile, sağa dönün ve sonunda soldaki Havalimanı (Airport) Metro istasyonu geniş yeraltı concourse boyunca Hafif Metro / Hafif raylı sistem işaretleri izleyin. Garaj altındaki bu izdiham İç ve Dış terminalleri bağlar. Standında iki Metro belirteçleri (jeton) Buy, fiyat 2TL her biri. Sen Sultanahmet Atatrk Havalimanı'ndan seyahat için iki belirteçleri gerekir. Tüm Aksaray'a gitmek herhangi trainthey kurulu böylece, turnike geçmesine yürüyen merdiven (ya da asansör) alçalma ve Aksaray için bir metro trene, Havalimanı (Airport) istasyonu, bu metro hattının sonudur. Yanlış trene alınamıyor. Zeytinburnu, 6 durağında çık. Metro treni çıkın ve (kalış en fazla 2 gece ise) toplu taşıma her türlü için bir İstanbulkart transit geçiş satın veya aynı platformda tramvay turnikeler girmek için başka bir belirteci kullanabilirsiniz. Tramvaylar arayın Eminn veya Kabataş (değil Bağcılar) Yönetim Kurulu Eminn ve / veya Kabataş'tan tramvay kutladı. , Sultanahmet doğuya 16 durak tramvay yolculuğu (kaydedilen istasyon-stop duyuru Sultanahmet Camii / Sultanahmet ve diyor çıkmak. Eğer görünümünde açıkça Sultanahmet Camii ile Hipodrom kuzeydoğu ucunda Divan Yolu caddesi üzerinde olacak . Aşağı tramvay hattı takip Kavşak ve trafik ışıkları (solda ve sağda Enformasyon Dairesi üzerinde birkaç restoran geçen); sağa üzerinde çapraz ve sol ve Sultanahmet Camii biraz üzerinde Ayasofya arasındaki avluya giriniz ayrıca tüm yol avlu aracılığıyla right.Go ve. sonunda sağa dönüş taksi durağında ilk sola atın ve soldaki Four Seasons Hotel, geçen tüm yol aşağı sokak izleyin ... yürümek aşağı ve sonra sağ sol Antique Hostel & Guesthouse işareti göreceksiniz dönüş sokağın sonuna. (KIRMIZI kurulması)
Telefonla bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz.

ANTİK PANSİYON SABİHA GKEN HAVAALANI (SAW) DAN
Sabiha Gken Havalimanı ve İstanbul'un merkezi arasında ulaşım özel pick up hizmeti, şehir içi otobüs, Havaş Havaalanı Otobüs, taksi ve araç kiralama gereğidir. Eski İstanbul ve havaalanı arasında yolculuk iyi şartlarda az 40 dakika kadar (örneğin bir hafta sonu sabahı 06:00) alabilir, ancak diğer zamanlarda daha da belki 60 ila 90 dakika bekleyin ve gerekir.

ÖZEL SERVİS (1 saat civarında)
(- 65 km 60 euro) bir yol Antique Hostel 7/24 pansiyon Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) sizin için hizmet almak sağlar. Fiyat kişi başı değil, hizmet başına olduğunu. Online rezervasyon formunda veya e-posta yoluyla önceden uçuş numarası, havalimanı isim ve varış süresi hakkında bize bildiriniz. (Biz daha büyük gruplar için özel minibüs servisi organize hizmet fiyatları en fazla 4 kişi içindir Pick up ve çift fiyat)

TAKSİ
Ücret Sultanahmet 120TL için 105TL hakkında olabilir, ama sadece 30TL Haydarpaşa, ardından Karaky bir feribot ve Sultanahmet tramvay için bir tren (banliy treni) yakalamak Pendik, sahil kasabasına. Sürücüyü Pendik Tren İstasyonu söyle.
Sen tasarruf edeceğiz ve daha sonra Avrupa yakasında bir feribot alarak (skdar, Haydarpaşa, Kadıky) bir Asya-shore feribot iskelesine bir taksi alarak zamandan tasarruf edebilir.

ŞEHİRİÇİ HALK OTOBÜSÜ (2,5 saat civarında)
Havaalanı ve şehir arasında gitmek için en ucuz yol Kadıky veya Bostancı feribot rıhtım (yaklaşık bir saat / 30 dakika) gitmek için 3TL daha az maliyeti E-10 veya E-9 şehir içi otobüsler, gereğidir. Kadiky itibaren, yakındaki Haydarpaşa Tren İstasyonu'na kuzey (10-15 dakika) yürüyebilirsiniz. E-10 ayrıca Harem şehirlerarası otobüs terminali yakınında durur sadece 5 dakika uzaklıkta Sultanahmet tramvay ile Sirkeci dicetly feribot yakalamak için iyi bir yer. (Harem Otogar için sürücü sor). E-9 Bostancı Feribot istasyonuna gider ve Kabataş'tan hızlı Deniz Otobüsleri vardır. (Deniz Otobüsleri Program: http://www.ido.com.tr/en/index.cfm?page=SubPage&kapsam=175&textid=3094&ln=EN) Sultanahmet'e Kabataş'tan tramvaya binin. Orada sadece bir tramvay hattı ve Kabataş ilk istasyonudur. Tüm tramvaylar Sultanahmet'e geçer çünkü yanlış bir alamaz.
E-10 şehir içi otobüs gün boyunca Sabiha Gken Havaalanı yaklaşık her 30 dakikada bir kalkar. 21:00 (09:00) ila 06:00 kalkışlar daha az ya da saatlik olarak (21:00, 22:00, 23:00, 24:00, 01:00, 02:00, 02:30, 03: 30 05:00, 06:00). Otobüs onlar Kadıky E-5 karayolu üzerinde gider yakındaki kasaba birkaç durak yapar. İşte tam programı var: http://www.iett.gov.tr/en/ Feribot sabah saatlerinde 00:00 (12 gece yarısı) 06:30 saatleri arasında Karaky için Kadıky her 15 veya 20 dakikada bir çalışacak ve akşam acele saatleri; 00:00 (12 gece yarısı) 20:00 (08:00) dan, feribot (00:00 Kadiky kalkan son feribot ile bir saat ve yarım saat, Karaky için her 30 dakikada Kadıky yola 12 gece yarısı). Kadıky otobüsle bırakın, 'Eminn feribot?' Demek herkese ve onlar hemen yanındaki otobüs durakları dock işaret edeceğiz. Eminn için Boğaz genelinde bir Erry bir jeton (token) satın veya ücret kabinleri bir İstanbulkart, kullanmak ve yönetim kurulu, daha sonra bir tramvay veya Sultanahmet taksi.
Aşağı tramvay hattı takip Kavşak ve trafik ışıkları (solda ve sağda Enformasyon Dairesi üzerinde birkaç restoran geçen); sağa üzerinde çapraz ve sağ tarafta biraz daha sol ve Sultanahmet Camii, Ayasofya arasında avluya giriniz. Avlunun tüm yol boyunca gidin ve sonunda sağa çevirin. Taksi durağında ilk sola atın ve soldaki Four Seasons Hotel, geçen tüm yol aşağı sokak izleyin ... aşağı yürümek ve sonra sağ sol Antique Hostel & Guesthouse işareti göreceksiniz dönüş sokağın sonunda. (KIRMIZI kurulması)
Telefonla bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz.

HAVAŞ HAVAALANI BUS (1,5 saat civarında)
Havaş havaalanı otobüs 25 dakika uçuş geldikten sonra havaalanına kalkan, tüm uçuşların varış zamanlanmış olan Avrupa shore.Havaş otobüslerde Beyoğlu'nda Taksim Meydanı'na tüm yol alarak, Sabiha Gken Havalimanı'nda çok uçuşları hizmet Zaman. Kabataş Taksim'den (bir satır ve bir durak sadece) Kabataş'tan Sultanahmet ve tramvay Füniküler Metro atın. Orada sadece bir tramvay hattı ve Kabataş ilk istasyonudur. Tüm tramvaylar Sultanahmet'e geçer çünkü yanlış bir alamaz. Aşağı tramvay hattı takip Kavşak ve trafik ışıkları (solda ve sağda Enformasyon Dairesi üzerinde birkaç restoran geçen); sağa üzerinde çapraz ve avlu aracılığıyla right.Go biraz daha sol ve Sultanahmet Camii ile ilgili tüm yol Ayasofya arasındaki avluya girip sonunda sağa çevirin. Taksi durağında ilk sola atın ve soldaki Four Seasons Hotel, geçen tüm yol aşağı sokak izleyin ... aşağı yürümek ve sonra sağ sol Antique Hostel & Guesthouse işareti göreceksiniz dönüş sokağın sonunda. (KIRMIZI kurulması)
Telefonla bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz.

OTOBÜS TERMİNALİ OTOGAR İÇİN ANTİK hostel DAN (40 dakika civarında)
Sen Sultanahmet Esenler Otogar seyahat etmek iki belirteçleri gerekir. Kolayca tahtasının Aksaray için bir metro treni görebilirsiniz, bu nedenle 2 yolu vardır trainthere Aksaray yolu hakkında emin olmalısınız. Aksaray, 7 durağında çık. Metro treni çıkın ve (kalış fazla 2 gece ise) toplu taşıma her türlü için bir İstanbulkart transit geçiş satın veya sonraki (paralel) sokakta Yusufpaşa Tramvay Durağı turnikeler girmek için başka bir belirteci kullanabilirsiniz. Tramvaylar arayın Eminn veya Kabataş (değil Bağcılar) Yönetim Kurulu Eminn ve / veya Kabataş'tan tramvay kutladı. , Sultanahmet doğuya 5 durdurma tramvay yolculuğu (kaydedilen istasyon-stop duyuru Sultanahmet Camii / Sultanahmet ve diyor çıkmak. Eğer görünümünde açıkça Sultanahmet Camii ile Hipodrom kuzeydoğu ucunda Divan Yolu caddesi üzerinde olacak . Aşağı tramvay hattı takip Kavşak ve trafik ışıkları (solda ve sağda Enformasyon Dairesi üzerinde birkaç restoran geçen); sağa üzerinde çapraz ve sol ve Sultanahmet Camii biraz üzerinde Ayasofya arasındaki avluya giriniz ayrıca tüm yol avlu aracılığıyla right.Go ve. sonunda sağa dönüş taksi durağında ilk sola atın ve soldaki Four Seasons Hotel, geçen tüm yol aşağı sokak izleyin ... yürümek aşağı ve sonra sağ sol Antique Hostel & Guesthouse işareti göreceksiniz dönüş sokağın sonuna. (KIRMIZI kurulması)
Telefonla bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz.

ANTİK PANSİYON TREN İSTASYONU Sirkeci (10 dakika civarında) DAN
Sultanahmet tramvay durağı gelecek sonra tren istasyonu önünde ve 5 dakika içinde ana cadde sol yol gider tramvaya binin. (2 durak) aşağı tramvay hattı takip Kavşak ve trafik ışıkları (solda ve sağda Enformasyon Dairesi üzerinde birkaç restoran geçen); sağa üzerinde çapraz ve avlu aracılığıyla right.Go biraz daha sol ve Sultanahmet Camii ile ilgili tüm yol Ayasofya arasındaki avluya girip sonunda sağa çevirin. Taksi durağında ilk sola atın ve soldaki Four Seasons Hotel, geçen tüm yol aşağı sokak izleyin ... aşağı yürümek ve sonra sağ sol Antique Hostel & Guesthouse işareti göreceksiniz dönüş sokağın sonunda. (KIRMIZI kurulması)

Telefonla bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz.
 • Ekonomik 9.3
 • Güvenlik 8.7
 • Yer 10.0
 • Çalışanlar 9.3
 • Atmosfer 8.7
 • Temizlik 8.7
 • Tesisler 8.7
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.