X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Anakin Stargate Hotel'e yol tarifleri

Via Palestro 88., 00185, Rome, Lazio, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


73%Oy

  • 67%Ekonomik
  • 79%Güvenlik
  • 87%Yer
  • 71%Çalışanlar
  • 71%Atmosfer
  • 74%Temizlik
  • 64%Tesisler

Çeviren Google Via Palestro 88, Stargate Oteller resepsiyonda gelmesi,
Anakin için check-in:
Otele Başlarken: 1) Termini tren istasyonu: Eğer trenle geldiğinde, bir batıya doğru yönde gelmesi, siz sağ (platformu numaraları azalan yönünde) için yürümek gerekir sizin arka tren ile ve almak İlk sokağa açılması. Bu kuzey çıkış olduğunu. Eğer Via Marsala (Marsala sokak) konum emin olun; Oradan sadece Marghera Via, doğrudan önünüzde sokağa kadar dört kısa blok yürümek. Eğer Via Palestro vurduğunuzda, sayı 88 kadar sağa dönün. Bizim işareti dışında asılı.
2) Ciampino: Terravision otobüs paralel Termini istasyonu, Marsala Via geldiğinde, diğer, büyük bir krem-beyaz bina, Termini, bir yönde, bazı harika eski kalıntılar ve istasyon otopark var. O büyük bir bina doğru yürümek istiyorum. O sol tarafta kadar geldiğinde Marghera Via alın (Tüm bağlantı sokakları sol tarafta olmalıdır). Gerisi olarak yukarıda edilir.
3) Fiumicino Havaalanı: Leonardo Express havaalanından her 30 dakikada bir kalkan ve Binario geri köşesinde (Platform) 21 veya 22, sıkışmış yolda Termini İstasyonu'na geldiğinde, istasyona geri yürümek. Eğer diğer trenler park edilmiş yere geldiğinizde, sağa (platformu numaraları bu yönde iner gerekir). İstasyonun ucunda büyük açılış almak. Sen Via Marsala kendinizi bulmak gerekir. Gerisi olarak yukarıda edilir.
Herhangi bir diğer istasyon, havaalanında ya da başka bir taşıma ile gelirseniz 4), önce Termini istasyonu almak gerekir. Istasyon içeri ve kuzey çıkmak için platformu numaraları inen yönünde yürümek, yukarıdaki tarifi almak. Haritalar istasyon turizm ofis içinde ve internet üzerinden de dahil olmak üzere, her yerde mevcuttur.