X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Anakin Stargate Hotel'e yol tarifleri

Via Palestro 88., 00185, Rome, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


74%Oy

  • 70%Ekonomik
  • 60%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 70%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 70%Tesisler

Çeviren Google Palestro 88 Via, Stargate Oteller resepsiyonda gelmesi için,
Anakin check-in için:
1) Termini tren istasyonu: otele Başlarken trenle geldiğinde, bir batıya doğru geliyor; sizin arka tren ile size (platformu numaraları azalan yönünde) sağ yürümek ve sokak ilk açılış almalıdır. Bu kuzey çıkış olduğunu. Emin olun o mudur üzerine Via Marsala (Marsala sokak); Oradan sadece, doğrudan önünüzde kadar sokak Via Marghera dört kısa blok yürümek. Via Palestro vurduğunuzda, dışarıda asılı sayısına 88. dek Bizim işaretleri sağa dönün.
2) Ciampino: Terravision otobüs Via Marsala, Termini tren istasyonuna paralel geldiğinde; bir yönde, bazı harika eski kalıntılar ve istasyon otopark gidecekseniz; diğer büyük bir creamy- beyaz bir bina, Termini. Sen o büyük binaya doğru yürümek istiyorum. Sizin geride geldiğinde Via Marghera alın (bütün bağlayan sokaklar sol tarafta olmalıdır). Geri kalan yukarıdaki gibidir.
3) Fiumicino Havalimanı: Leonardo Express havaalanından her 30 dakikada bir kalkan ve 21 veya 22, dönerken yukarı köşesine sıkışmış Binario Termini İstasyonu'na (Platform) ulaşır; geri istasyonuna yürümek. Eğer diğer trenler park edilmiş yere vardığında, (platformu numaraları bu yönde alçalır) sağa dönün. Istasyonun ucunda büyük açılış atın. Sen Via Marsala'da kendiniz bulmalısınız. Geri kalan yukarıdaki gibidir.
Eğer başka istasyon, havaalanı veya başka herhangi bir taşıma ile gelirseniz 4), ilk Termini tren istasyonuna almak gerekir. Istasyonu içeri ve kuzey çıkışında platform numaraları azalan yönde yürümek, yukarıda tarifi almak. Haritalar istasyon turizm ofisinin içinde ve internet de dahil olmak üzere, her yerde mevcuttur.