X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Amsterdam-Inn'e yol tarifleri

Haarlemmerstraat 79B, Amsterdam, Hollanda

Harita ve Yol Tarifleri


54%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 40%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 40%Atmosfer
  • 40%Temizlik
  • 20%Tesisler

Çeviren Google Trenle:

Merkez İstasyonu'na sadece 3-4 dakika Amsterdam-Inn B & B yürüme mesafesindedir. Central Station (tramvay karşısında ana giriş) gelen, gözlerini kolayca büyük bir Victoria Hotel reklam işaretiyle tarafından yakalanmış olacaktır. Biz kibarca bize yolda rehber yıldız olarak bu almak öneririz. Bunu ulaştığınızda, sağa ve ilk trafik ışıklarına kadar yürüyün. Orada sola çevirin ve Nieuwendijk adlı alışveriş sokağa ilk sağa. , Düz yürümek küçük köprüden geçmek ve artık Haarlemmerstraat'te başında kendinizi bulacaksınız. Bizim B & B numarası 79B de sol tarafta.

Otobüs ile:

Otobüsle bizim B & B için almak için, hiçbir otobüs almak gerekir. 18 yönü Slotervaart veya otobüs yok. 22 yönü Zaanstraat. , Ikinci durağında otobüsten inin yol çapraz ve ikinci sokaktan sola dönün. Siz Haarlemmerstraat'te şimdi ve numara 79B de sağ tarafta bizim B & B bulacaksınız.

By car:

Amsterdam'da geldiğinde, çevreyolu A10 almak ve yönünü A10 WEST izleyin. Çıkış S103 yönü centrum alın (bunun için doğru çevirmek zorunda olacak). Sen Haarlemmerweg üzerinde şimdi. (Taksi durağına boyunca) sol ve daha sonra ilk sokak sağ (köşesinde ABN AMRO bankası) almak dönün, köprüden geçmek, düz devam edin. Sen Haarlemmerdijk çıktı. Yine, straigh gitmek köprüden geçmek ve nihayet Haarlemmerstraat'te gelecek. Amsterdam Inn B & B numarası 79B de yolun sağ tarafında yer almaktadır.

Park:

Üç dakika Amsterdam-Inn B & B (yürüyüş) Eğer Merkez İstasyonu'nun tam karşısında bir yeraltı otoparkına arabanızı park edebilirsiniz. Central Station yönünde geri yürümek, sadece Aşıklar kanal tekneleri önce Otopark garaj göreceksiniz.