X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Amsterdam Hostel'e yol tarifleri

749 Taylor Street, San Francisco, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


76%Oy

  • 74%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 88%Yer
  • 74%Çalışanlar
  • 71%Atmosfer
  • 70%Temizlik
  • 71%Tesisler

Çeviren Google Greyhound:
Misyon Sokağı'nda Greyhound terminali çıkış, sola dönüp First Street doğru yürüyün. İlk Sokağı'nda sağa dönün ve Market Street için bir blok yürümek. Market St diğer tarafına geçip sola dönün. Sutter Street, sağ aşağı az bir blok olmak Sutter (köşesinde bir görmek'ın Şeker mağaza var) üzerine sağa dönecek. Sutter Caddesi üzerinde yaklaşık 10 blok yürümek. Eğer 749 Taylor Street gidiyoruz, sağa Taylor dönün ve mülkiyet sol tarafta olacak.

Amtrak Gönderen:
Amtraks Alışveriş Merkezi İstasyonu (SFS) itibaren, Market Street, diğer tarafına geçmeye ve Powell St yürümek, Cable Cars şu. Sutter üzerine sola. Eğer 749 Taylor Street gidiyoruz, sağa Taylor dönün ve mülkiyet sol tarafta olacak. Eğer 972 Sutter Street Mithila olacak iseniz, Taylor Sokak kesiştiği geçmiş devam, mülkiyet sağ tarafta olacak

Havaalanları:
Oakland Havaalanı ya da San Francisco Uluslararası Havalimanı birinden, Powell Street istasyonuna BART trene binin. BART istasyonu San Francisco Uluslararası Havalimanı'nda Interntaional terminali yer almaktadır. Oakland Havaalanı'ndan itibaren Colesium BART istasyonuna AirBART otobüs (2 $) almak gerekir. (Oakland Colesium istasyonundan 3,35 $, San Francisco Havaalanı'na 5,15 $), Powell Street BART istasyonuna trene binin. Amtrak yukarıdaki yönergeleri izleyin, Cable Car geri dönüşte Powell istasyonu çıkın.

Sürüş:
Karayolu 5 Gönderen North: karayolu 80 W karayolu 580 atın W. 5th St çıkmak için ($ 3) Bay Köprüsü üzerinde W 80 atın. Çıkış rampası sol kalmak, Harrison St için şerit kalmak (çıkış rampası hafif sola.) Harrison ile ilgili bir blok git, Market Street genelinde 6 St Takip 6 üzerine sağa. Sokağı 972 Sutter at St Mithila gidiyor iseniz 749 Taylor Street gidiyoruz, mülkiyet Sutter St sonra, sol tarafta olacak sola ve Taylor St olacak eğri olacak, Sutter ve Mithila üzerine sola olacak Sağ taraftaki 3 blok olmak.