X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Alternative Creative Youth Home Hostel'e yol tarifleri

Ronda Universitat 17 (entresuelo - 3), Barcelona, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


92%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 96%Güvenlik
  • 97%Yer
  • 94%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 92%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google Biz metro durağına CATALUNYA yürüme mesafesinde üç dakika. Exit Ronda Universitat atın. Biz 17 numaralı bulunmaktadır. Bina numarası için yüksek Look up. Eğer ortada alt satırda 17 halkasında ALTIN ​​çan geldiğinde!

Barcelona HAVALİMANI için gelirseniz, o aerobus bize ulaşmak için en kolay. Servis otobüsü havaalanından her 5 ila 15 dakikada bırakır ve merkezinde gelmesi yaklaşık 25 dakika sürer. Son durağında, Plaza Catalunya kapalı alın. Otobüs mağaza, El Corte Ingles önünde durur. Sırt El Corte Ingles bakacak büyük plaza karşısında yürüyün. Meydanın kuzey batı köşesinde, Ronda Universitat bulacaksınız. Pansiyon tarihi bir binada yer almaktadır. Evin numarası 17 doğru righthand tarafında yürümek ve dışında hiçbir pansiyon işaret yok. 17 numaralı yüksek Look up ve büyük bir ahşap / cam giriş kapısı için dışarı bakmak. Eğer pansiyon bulduk zaman, alt satırda altın zili ve birinci katta bizi karşılayacak.

Eğer estacio FRANCA gelirseniz, Trinitat Nova doğru Barceloneta istasyonundan sarı metro hattı (L4) alır. Hastane de Bellvitge doğru, kırmızı çizgi (L1) için Urquinaona'da de metro değiştirin ve Catalunya ininiz. Ronda Universitat çıkışa.

Eğer SANTS estacio gelirseniz, Fondo doğru kırmızı metro hattı (L1) alır. Universitat kapalı alın ve Ronda Universitat çıkışına. Ronda Universitat çıktıktan sonra sol tarafta sokak.

Asansör kullanırken düğmesini 'E' basınız.