X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Alfama Patio Hostel'e yol tarifleri

Escolas Gerais, 3, Patio dos Quintalinhos 1, Lisbon, Portekiz

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 94%Ekonomik
  • 94%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 97%Çalışanlar
  • 96%Atmosfer
  • 95%Temizlik
  • 90%Tesisler

Çeviren Google : Santa Apolonia (tren / metro istasyonu)
Hostel yürüyerek en fazla 15 dakika. Istasyon çıkın ve C do Forte (sağ Museu Militar bir) içine kadar gidip R.Remedios (40 m) için sola dönün. Düz gidin ve R.Vigario (150 m) içinde sağa dönün. R.Escolas Gerais (100 m) kadar düz tutun. 30m sonra V kavşak var, tramvay parçaları ile yol önde 50, sola, sağa ve nr.3 (20m) 'dir.

Metro tarafından havaalanından:
Kırmızı Hat alın - 'S.Sebastiao' yön - son durağı kadar gidin. 'S. Santa Apolonia '- Sebastiao' yönünde Blue Line değişiklik '- son durağı kadar gidin. Sta Apolonia istasyonu ve yukarıdaki yönergeleri izleyin.

Tren / Metro Havalimanından:
'S. yön - Red Line alın Sebastiao '- kadar 3 durak' Oriente '. 'Oriente' olarak tren bölümüne gidin ve tren 'Santa Apolonia' yönü (7 dakika!) Almak - tren schedulle için çevrimiçi www.cp.pt kontrol edin. Sta Apolonia istasyonu ve yukarıdaki yönergeleri izleyin.

Trenle Lizbon Giriş Yapan:
Sta Apalonia istasyonuna tren veya metro almak. Istasyon çıkın ve C do Forte (sağ Museu Militar bir) içine kadar gidip R.Remedios (40 m) için sola dönün. Düz gidin ve R.Vigario (150 m) içinde sağa dönün. R.Escolas Gerais (100 m) kadar düz tutun. 30m sonra V kavşak var, tramvay parçaları ile yol önde 50, sola, sağa ve nr.3 (20m) 'dir.

Otobüsle Lizbon içine gelen:
Gare Oriente Terminal, Sta Apolonia doğru trene binin ve yukarıdaki yönergeleri izleyin.
Sete Rios Terminali'nden, Sta Apolonia istasyonuna doğru metro ile gitmek ve yukarıdaki gibi yönergeleri izleyin.

Taksi ile:
Voz yakın Escolas Gerais 3 (değil Rua das Escolas Gerais, yaygın hata), git Operario yapmak. Havaalanından Taksi çanta ile fazla 20 € maliyet olmamalıdır. (Eğer üzerinde ücret ise, recipt İÇİN ASK ve alımı bu konuda bildirin lütfen).

Araba ile:
Şehir merkezine doğru gidin ve São Jorge Kalesi için yönergeleri izleyin. S.Vicente Fora Kilisesi yakınında ücretsiz Park (Salı ve Cumartesi günleri hariç) veya Portas ödeyerek Sol park yapmak. Eğer Escolas Gerais 3 bulana kadar, tramvay rayları takip, üç dakika yürüyün.