X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Alfama Patio Hostel'e yol tarifleri

Escolas Gerais, 3, Patio dos Quintalinhos 1, Lisbon, Portekiz

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 91%Atmosfer
  • 88%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google Santa Apolonia (tren / metro istasyonu):
Pansiyon yürüme maksimum 15 dakika. Istasyonu çıkın ve C içine kadar gitmek Forte (Museu Militar sağ) ve R.Remedios (40 m) için sola yapmak. Düz gidin ve R.Vigario (150 m) içinde sağa çevirin. Düz R.Escolas Gerais (100 m) kadar tutun. 30m sonra V kavşak var, öncesinde tramvay parçaları ile yolda bıraktı, 50m almak, sağa dönün ve biz No.3 (20m) vardır.

Metro tarafından Havalimanından:
Red Line alın - yönünü 'S.Sebastiao' için - son durağa kadar gitmek. S. 'in Sebastiao 'Blue Line değişim - yön' Santa Apolonia '- son durağa kadar gitmek. Ve Sta Apolonya istasyonundan itibaren yukarıdaki yönergeleri izleyin.

Tren / Metro tarafından havaalanından:
Red Line alın - yönünü S. 'için Sebastiao - Oriente 'kadar 3 durak'. 'Oriente' in tren alanına gidip tren 'Santa Apolonia' yönünde olsun (7 dakika!) - Tren schedulle için çevrimiçi www.cp.pt edin. Ve Sta Apolonya istasyonundan itibaren yukarıdaki yönergeleri izleyin.

Trenle Lizbon gelen:
Sta Apalonia istasyonuna tren veya metro almak. Istasyonu çıkın ve C içine kadar gitmek Forte (Museu Militar sağ) ve R.Remedios (40 m) için sola yapmak. Düz gidin ve R.Vigario (150 m) içinde sağa çevirin. Düz R.Escolas Gerais (100 m) kadar tutun. 30m sonra V kavşak var, öncesinde tramvay parçaları ile yolda bıraktı, 50m almak, sağa dönün ve biz No.3 (20m) vardır.

Otobüsle Lizbon'a gelen:
Gare Oriente Terminali'ne, Sta Apolonia doğru trene binin ve yukarıdaki gibi yönergeleri izleyin.
Sete Rios Terminalinden, Sta Apolonia istasyonuna doğru metro ile gitmek ve yukarıdaki gibi yönergeleri izleyin.

Taksiyle:
Escolas Gerais 3 (Rua das Escolas Gerais, yaygın hata) git, Voz yakın Operário yapmak. Havaalanından taksi ile çanta fazla 20 mal edilmemelidir. (Eğer üzerinde ücret iseniz, recipt İÇİN ASK ve alımı hakkında bildirin lütfen).

By car:
Şehir merkezine doğru gidin ve Sao Jorge Kalesi yönergeleri izleyin. (Salı ve cumartesi hariç) S.Vicente Fora Kilisesi yakınında ücretsiz Park veya Portas ödeme Sol park yapmak. Eğer Escolas Gerais 3 bulana kadar, tramvay rayları takip, üç dakika boyunca yürüyün.