X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Alekin Hostel'e yol tarifleri

Via Porta Rossa 6, Florence, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


65%Oy

  • 68%Ekonomik
  • 68%Güvenlik
  • 78%Yer
  • 62%Çalışanlar
  • 63%Atmosfer
  • 63%Temizlik
  • 48%Tesisler

Çeviren Google Santa Maria Novela tren istasyonu Gönderen: Eğer istasyonu çıkmak ve Via Panzani üzerine Straith gitmek, wich Via de Ceretani olur. 1 blok Via Porta Rossa n sonra Piazza San Giovani düz alır ve Piazza della Repubblica gidip Via Calimala ve ikinci sağ gidin. 6 (dikkat ediniz: Floransa'da biz sadece siyah ya da mavi renkte olanları görmek zorunda çift numaralar), Hostel Alekin ve SİZİN ODA FLORANSA VE ŞEHİR VE HISTORICLE MERKEZİ kalbinde yer yoktur. Ya da bir taksi size yaklaşık 8 mal olacak.

Biz check-in yapmak için sadece orijinal pasaport kabul olmayan bir Avrupa Birliği vatandaşı olanlar için olduğunu unutmayın.

Önemli: 17:00 kadar 11:00 dan onay
Eğer farklı bir zamanda gelmesi olacak iseniz, tavsiye gerekir
sadece bir telefon veya e-posta ile.

Cancelations gelmeden önce her gece için en az 72 saat önce yapılmalıdır. Eğer ayın 20 için ayrılmış Örneğin, biz ayın 16'sında sonuna kadar iptal veya değişiklik bildirimini gerektirir. Değilse bizim pansiyon fiyatına ilk gece için size fatura edecektir. Varış ödenmesi üzerine NAKİT olarak sadece! toplam fiyat!! TURİST VERGİ BT DAHİL DEĞİLDİR

Önemli: internet wirless bağlantısı sinyal İŞTE BU BELKİ sahibinin herhangi bir sorumluluk olmadan çalþamýyordu DEMEKTİR çok çok weack olduğundan, dizüstü bilgisayarınızın sizin dahil modem ne kadar güçlü bağlıdır.

Eğer bir araba var ve Roma'dan gelen ise: 'Firenze Sud' otoyol çıkışına ve ardından 'Centro' tabelalarını takip edin. Eğer Milano geliyorsanız, exit 'Firenze Certosa' almak ve nehir RECH kadar 'Centro' ve Piazzale Michelangelo işaretlerini folow. Bilgi için lütfen bizi arayınız.