X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Alekin Hostel'e yol tarifleri

Via Porta Rossa 6, Florence, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


61%Oy

  • 67%Ekonomik
  • 73%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 53%Çalışanlar
  • 40%Atmosfer
  • 53%Temizlik
  • 47%Tesisler

Çeviren Google Santa Maria Novela tren istasyonu Gönderen: istasyonu çıkmak ve Via Panzani üzerine straith gitmek, hangi Via de Ceretani olur. Piazza San Giovani düz alır ve Piazza della Repubblica doğru gidin ve 1 blok Via Porta Rossa n sonra Via Calimala ve ikinci sağ gidin. 6 (DİKKAT ediniz: Floransa'da biz sadece siyah ya da mavi renkte olanları görmek zorunda çift numaralar), orada Hostel Alekin ve SİZİN ODA FLORANSA ŞEHİR VE HISTORICLE MERKEZİ KALBİNDE DİR. Ya da bir taksi sizi yaklaşık 8 mal olacak.

Bir Avrupa Birliği üyesi olmayan vatandaşı check-in yapmak için sadece orijinal pasaportları kabul olanlar için olduğunu unutmayın.

Önemli: 17:00 kadar 11:00 dan onay
Eğer farklı bir zamanda gelmesi gidiyoruz, sen tavsiye gerekir
Sadece bir telefon ya da e-posta ile.

Cancelations gelmeden önce her gece için en az 72 saat yapılmalıdır. Eğer ayın 20'sinde için ayrılmıştır Örneğin, ayın 16'sında sonunda iptal veya değişikliklerin bildirilmesi gerekmektedir. Değilse bizim pansiyon fiyatına ilk gece için fatura edecektir. Girişte ödeme sadece NAKİT olarak budur !!! toplam fiyat !!!! TURİST VERGİSİ BT DAHİL DEĞİLDİR

Önemli: Sinyal BT BELKİ sahibinin herhangi bir sorumluluk olmadan İŞ OLAMAZDI anlamına gelir çok çok weack beri internet wirless bağlantısı, dizüstü bilgisayarınızın sizin anonim modem ne kadar güçlü bağlıdır.

Eğer bir araba ve Roma geliyorsanız: otoyol çıkış 'Firenze Sud' almak ve ardından 'centro' tabelalarını takip edin. Eğer Milano geliyorsanız, 'Firenze Certosa' çıkışına ve nehir Rech kadar 'centro' ve Piazzale Michelangelo işaretlerini folow. Bilgi almak için lütfen bizi arayın.