X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Alberguinn Youth Hostel'e yol tarifleri

c/ Melcior de Palau, 70-74 entlo, Barcelona, Catalonia, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


92%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 96%Çalışanlar
  • 89%Atmosfer
  • 94%Temizlik
  • 90%Tesisler

Çeviren Google Barselona Havalimanından:
En iyi yolu Barcelona yönelik 'Cercanias' tren R2 almaktır, üçüncü durak Sants İstasyonu. Bu 5:42 dan 23:38 her yarım saatte kadar çalışır. (20-25 dakika yolculuk).
Bu yolculuk için de zaten bu Barselona seyahatleriniz için en iyi bilet, otomatlar T-10 (on yolculuklar) adı verilen bir bilet satın alabilirsiniz, her toplu taşıma için geçerli değil.
Havaalanı'na Plaça Catalunya ve sonra, Sants İstasyonu gider Aerobus (mavi) vardır. Bu şehir merkezi ve geri gider, çünkü bu biraz daha uzun sürer, ve daha pahalı.
Bir kez Sants İstasyonu, Plaza Joan Peiró (McDonald's'ın yanında çıkmak) tarafından İstasyon çıkmak, Carrer Comtes de Belloch de trafik ışıkları geçtikten sonra sağa ve sonra üçüncü sokakta sola dönün, bu Melcior de Palau, biz altındadır sayı 70-74, birinci katta. (Büyük bir taşıma çantası eğer beş dakika, iki izin!) Sadece Galileo Caddesi ile köşesinde.

Girona Havalimanından:
Havaalanı dışında Barselona otobüs alın ve Barcelona Estació del Nord durdurmak.

Nord İstasyonu'ndan: Orada Arc de Triumf de metro L1 bulacaksınız, götürün ve Plaça de Sants durdurmak. (15 dakika)
, Istasyon çıkmak Plaça de Sants doğru yürümek ve (kacak & Şirket sandviç Dükkanı ile) Galileo Sokak almak, sağ onun Melcior de Palau ile ilgili üçüncü sokak kadar Galileo yürümek, bu blok sizi sayısı 70-74 bulacaksınız . (5 dakika), sadece Galileo Caddesi ile köşesinde.

Fransa İstasyonu'ndan:
En trenler Barcelona Sants gelmesi, ancak uzantısı nedeniyle bazı uluslararası trenler Estación de Franca yönlendirilir edilmiştir çalışır olacaktır.
Eğer şanslı değildir ve panik yok, var gelirseniz, Fransa İstasyonu'na Sants İstasyonu için yeni bir tren servisi vardır, Barcelona-Havaalanı (R2) Sants İstasyonu'nda stoping hat kapsayan hizmettir. Bu 5:00 den l 23:50 her yarım saatte çalışır.
(13 dakika)
Ayrıca Barceloneta L4 de metro almak ve Sants İstasyonu'na doğrudan alacak L5 için Verdaguer de değiştirebilirsiniz. (30 dakikalık yolculuk)

Sants İstasyonu'ndan:
Plaza Joan Peiró (taksi ile) İstasyonu çıkmak, Carrer Comtes de Belloch de trafik ışıkları geçtikten sonra sağa ve sonra üçüncü sokakta sola dönün, bu `s Melcior de Palau, biz sayısı 70 altındadır - 74. (Büyük bir taşıma çantası eğer beş dakika, iki izin!) Sadece Galileo Caddesi ile köşesinde.

: Otobüs ile
Uluslararası otobüs Sants İstasyonu'na gelmesi ve çoğu ulusal olanlar, Sants ve Nord istasyonuna hem de durdurmak hem istasyonlarından pansiyon almak için bilmek, üstte!

Eğer şehirde zaten iseniz, hostel sadece 3 dakikalık yürüme mesafesinde Plaça del Centre L3, adı verilen başka bir metro durağı var.