X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Albergo Villa Serena'e yol tarifleri

Via Mezzacapo 2/b, Marghera, Venice, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


79%Oy

  • 75%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 79%Yer
  • 87%Çalışanlar
  • 76%Atmosfer
  • 77%Temizlik
  • 72%Tesisler

TRENİYLE: Mestre-Venezia istasyonundan: OtelVilla Serena 300 metre uzaklıktadır. Istasyonunun altgeçit girin ve Marghera çıkış devam etmektedir. Sen g.Ulloa yoluyla denilen bir sokakta olacak, düz yürümek. , Gördüğünüz ikinci caddeden sola dönünüz bu sokak izleyin, g yoluyla denilen bir sokakta geçecek. Eğer g.Durando ile vurduğunuzda Rizzardi ve sol bir blok daha açın devam edin. Sadece otobüs durağı geçmiş, sokak arası önünüzde işaretlenmemiş sokak. Otel Villa Serena Of Bar bulacaksınız sağınızda bir gaz station.20 metre paralel çalışan işaretlenmemiş sokak izleyin.

UÇAK İLE: Venedik Havaalanı'ndan ï ¿½ Marco Poloï ¿½:
Otobüs sayısı 15 atın ve Durando Via Marghera ilk durağında ininiz. Sadece otobüs durağı geçmiş, sokak arası önünüzde işaretlenmemiş sokak. Otel Villa Serena Of Bar bulacaksınız sağınızda bir gaz station.20 metre paralel çalışan işaretlenmemiş sokak izleyin.

UÇAK İLE: Treviso havaalanı S. Angelo Nereden - Ca 'Nova:
Otobüs ile yaklaşık 30 dakika içinde Mestre tren istasyonuna kadar feet izleyin daha istasyonunun altgeçit girin ve Marghera çıkış devam etmektedir. Sen g.Ulloa yoluyla denilen bir sokakta olacak, düz yürümek. , Gördüğünüz ikinci caddeden sola dönünüz bu sokak izleyin, g yoluyla denilen bir sokakta geçecek. Eğer g.Durando ile vurduğunuzda Rizzardi ve sol bir blok daha açın devam edin. Sadece otobüs durağı geçmiş, sokak arası önünüzde işaretlenmemiş sokak. Sağınızda station.20 metre size ve / Hotel Villa Serena Of Bar bulacaksınız bir gaz paralel çalışan işaretlenmemiş sokak izleyin.

Eğer / Of Bar and Hotel bulacaksınız Piazzale Roma Venezia Otobüs sayısı 6 veya Otobüs sayısı 6 / Panorama alıp Marghera-sokak Durando ilk durağında ininiz, sokak arası ve sağınızda işaretlenmemiş sokak 20 metre izleyin Villa Serena.

. ARABA İLE: A4 Şu Milano-Venezia: otoyol gişesinde sonra, Marghera için çıkış almak kadar sağ tarafta tutarak halka yolda devam - Mestre. İlk Göbekten Marghera Centro için ikinci çıkış almak ve sonra sağ tarafta tutmak ve, ikinci trafik daire de ikinci çıkış almak ve merkezi için devam edin. Piazza Municipio trafik daire için staight gidip geldiğinizde sonunda Cosenz Via sola dönün ve hemen sonra size Hotel Villa Serena bulacaksınız.

A4 Trieste-Venezia ve A27 Belluno-Venezia: Bir kez gişesinde SS Romea / Chioggia / Marghera son çıkışına kadar halka yol boyunca devam bırakın. İlk Göbekten Marghera Centro için ikinci çıkış almak; ikinci trafik çemberde ikinci çıkış almak ve merkezi için devam edin. Piazza Municipio vardığımızda Hotel Villa Serena bulacaksınız sonunda Cosenz Via trafik daire staight gidin sola dönün ve sağ sonra.