X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Adagio Hostel 2.0 Basilica'e yol tarifleri

Andrássy Street 2. I. floor 1. Doorbell: 12, Budapest, Macaristan

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 81%Ekonomik
  • 81%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 74%Çalışanlar
  • 76%Atmosfer
  • 75%Temizlik
  • 73%Tesisler

Çeviren Google Kolayca yakınındaki el her şeyi bulabilirsiniz böylece toplu taşıma sistemi gerçekten çok iyi. Yakın Metro durağı Hostel girişi önünde Bajcsy-Zsilinszky sokak.

.. 12: Sen ünlü kelime miras sokakta Zara street 2 I. 1. Kapı zili üzerinde pansiyon bulabilirsiniz

: Gelen

Keleti Tren İstasyonu:

Deli pu doğru kırmızı çizgi metro (M2) alın. ve Deak Ferenc kare (3 durak) seyahat. Oradan Mexikoi ut doğru sarı hat metro (M1) almak ve kare Bajcsy-Zsilinszky UT çıkışına ve oradan Andrássy Caddesi 2 kadar sokakta 400 metre yürümek Bajcsy-Zsilinszky (1Stop) veya Deak Ferenc üzerinde seyahat.
Yaklaşık seyahat süresi: 10 dakika

Havaalanı:

Kőbánya Kispest metro istasyonuna götüren havaalanı otobüs (Nr 200E) alın, ardından Deak Ferenc meydanına 10 durak mavi metro (M3) geçmek. Oradan Mexikoi ut doğru sarı hat metro (M1) almak ve kare Bajcsy-Zsilinszky UT çıkışına ve oradan Andrássy Caddesi 2 kadar sokakta 400 metre yürümek Bajcsy-Zsilinszky (1Stop) veya Deak Ferenc üzerinde seyahat.
Yaklaşık seyahat süresi: 50 dakika

Nyugati Tren İstasyonu:

Metro hattı 3 (mavi çizgi) alın, yön Kőbánya-Kispest, Deak Ferec Ter (2 durak) ininiz. Oradan Mexikoi ut doğru sarı hat metro (M1) almak ve kare Bajcsy-Zsilinszky UT çıkışına ve oradan Andrássy Caddesi 2 kadar sokakta 400 metre yürümek Bajcsy-Zsilinszky (1Stop) veya Deak Ferenc üzerinde seyahat.
Yaklaşık seyahat süresi: 10 dakika

Deli Tren İstasyonu:

Örs Vezer meydanına doğru kırmızı çizgi metro (M2) almak ve Deak Ferenc kare (4 durak) seyahat. Oradan Mexikoi ut doğru sarı hat metro (M1) almak ve kare Bajcsy-Zsilinszky UT çıkışına ve oradan Andrássy Caddesi 2 kadar sokakta 400 metre yürümek Bajcsy-Zsilinszky (1Stop) veya Deak Ferenc üzerinde seyahat.
Yaklaşık seyahat süresi: 12 dakika

Nepliget Uluslararası otobüs istasyonu:

Ujpest-KOZPONT ve Deak Ferenc kare (6 durdur) kadar seyahat doğru mavi hat metro (M3) alın. Oradan Mexikoi ut doğru sarı hat metro (M1) almak ve kare Bajcsy-Zsilinszky UT çıkışına ve oradan Andrássy Caddesi 2 kadar sokakta 400 metre yürümek Bajcsy-Zsilinszky (1Stop) veya Deak Ferenc üzerinde seyahat.
Yaklaşık seyahat süresi: 20 dakika

Bir taksi 5000 Forint (15-20 Euro) civarında geri koyacaktır.

Önemli: toplu taşıma için, sen hatları değiştirmek bile, bir bilet, bir otobüs, tramvay veya metro almak her zaman ihtiyacımız var. Biletler newsagent / tütüncü büfeler satılmaktadır. Tek bir yolculuk 320 Forint (yaklaşık 1 Euro) maliyeti. Önce sen almak bilet doğrulamak.

Metro 4:30-23:20 çalışır.