X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Adagio Hostel 2.0 Basilica'e yol tarifleri

Andrássy Street 2. I. floor 1. Doorbell: 12, Budapest, Macaristan

Harita ve Yol Tarifleri


81%Oy

  • 84%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 95%Yer
  • 75%Çalışanlar
  • 76%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 74%Tesisler

Çeviren Google Kolayca eldeki yakın her şeyi bulabilirsiniz böylece toplu taşıma sistemi gerçekten çok iyi. En yakın metro durağı Mülkiyet girişinin önünde Bajcsy-Zsilinszky sokak.

Ünlü kelime miras caddesi Andrassy sokak üzerinde mülkiyet bulabilirsiniz 2. I. 1. Kapı zili: 12

Gelen:

Keleti Tren İstasyonu:

Deli pu doğru kırmızı çizgi metro (M2) atın. ve Deak Ferenc kare (3 durak) seyahat. Oradan kare Bajcsy-Zsilinszky Út için çıkışına Bajcsy-Zsilinszky (1Stop) veya Deak Ferenc üzerinde Mexikói ut ve seyahat doğru sarı hat metro (M1) almak ve oradan Andrássy sokakta 2 kadar sokakta 400 metre yürümek.
Yaklaşık Seyahat süresi: 10 dakika

Havaalanı:

Kőbánya Kispest metro istasyonuna götüren havaalanı otobüs (Nr 200E) alın, sonra Deak Ferenc meydanına 10 durak için mavi metro (M3) geçin. Oradan kare Bajcsy-Zsilinszky Út için çıkışına Bajcsy-Zsilinszky (1Stop) veya Deak Ferenc üzerinde Mexikói ut ve seyahat doğru sarı hat metro (M1) almak ve oradan Andrássy sokakta 2 kadar sokakta 400 metre yürümek.
Yaklaşık Seyahat süresi: 50 dakika

Nyugati Tren İstasyonu:

Metro hattı 3 (mavi çizgi), yön Kőbánya-Kispest atın Deak Ferec Ter (2 durak) ininiz. Oradan kare Bajcsy-Zsilinszky Út için çıkışına Bajcsy-Zsilinszky (1Stop) veya Deak Ferenc üzerinde Mexikói ut ve seyahat doğru sarı hat metro (M1) almak ve oradan Andrássy sokakta 2 kadar sokakta 400 metre yürümek.
Yaklaşık Seyahat süresi: 10 dakika

Deli Tren İstasyonu:

Deak Ferenc kare (4 durak) Örs Vezer Meydanı ve seyahat doğru kırmızı çizgi metro (M2) atın. Oradan kare Bajcsy-Zsilinszky Út için çıkışına Bajcsy-Zsilinszky (1Stop) veya Deak Ferenc üzerinde Mexikói ut ve seyahat doğru sarı hat metro (M1) almak ve oradan Andrássy sokakta 2 kadar sokakta 400 metre yürümek.
Yaklaşık Seyahat süresi: 12 dakika

Nepliget Uluslararası otobüs istasyonu:

Mavi çizgi metro Deak Ferenc Meydanı (6 durak) kadar Ujpest-Központ ve seyahat doğru (M3) atın. Oradan kare Bajcsy-Zsilinszky Út için çıkışına Bajcsy-Zsilinszky (1Stop) veya Deak Ferenc üzerinde Mexikói ut ve seyahat doğru sarı hat metro (M1) almak ve oradan Andrássy sokakta 2 kadar sokakta 400 metre yürümek.
Yaklaşık Seyahat süresi: 20 dakika

Bir taksi geri 5000 Forinti (15-20 Euro) etrafında koyacaktır.

Önemli: toplu taşıma için, size hatları değiştirmek bile, bir bilet bir otobüs, tramvay veya metro almak her zaman ihtiyacımız var. Biletler gazete bayii / Tütüncü kioskları satılmaktadır. Tek bir yolculuk 320 Forint (yaklaşık 1 Euro) maliyeti. Eğer almak önce bilet doğrulamak.

Metro 4:30 ile 11:20 saatleri arasında çalışır.