X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Adagio Hostel 1.0 Oktogon'e yol tarifleri

Andrássy street 53, Budapest, Macaristan

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 82%Çalışanlar
  • 82%Atmosfer
  • 81%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Kolayca çok yakında her şeyi bulabilirsiniz böylece toplu taşıma sistemi gerçekten çok iyi. En yakın metro durağı Oktogon metro durağı ve en yakın 24 saat tramvay durağı da Oktogon tramvay durağı.

Sen ünlü dünya mirası sokak Andrassy sokak 53 hostel bulabilirsiniz. Halka kodu 22'dir.

Gelen

Kolayca çok yakında her şeyi bulabilirsiniz böylece toplu taşıma sistemi gerçekten çok iyi. En yakın metro durağı Oktogon ve en yakın tramvay durağı da Oktogon olduğunu.

Sen ünlü kelime miras sokak Andrassy sokak 53 hostel bulabilirsiniz. I. 2. Kapı zili: 22

Gelen:

Keleti Tren İstasyonu: Deli pu doğru kırmızı çizgi metro (M2) alın. Deak Ferenc ve seyahat

kare (3 durak). Orada Mexikoi ut doğru sarı hat metro (M1) almak ve Oktogon (3stops) seyahat itibaren. Bizim kapı TGI Cuma Restoran ikinci kapısıdır.

Havaalanı: (bu konuda 40 - 50 dakika)

Ferenc kare Deak 10 durur için mavi metro (M3) geçmek, daha sonra Kőbánya Kispest metro istasyonuna götüren havaalanı otobüs (Repter Otobüs No 200) alın. Mexikoi ut ve Oktogon için seyahat (3stops) doğru sarı hat metro (M1) Oradan. Bizim kapı TGI Cuma Restoran ikinci kapısıdır.

Nyugati Tren İstasyonu: sayı Oktogon (1 durak) kadar 4 veya 6 tramvaya binin Bizim kapısı TGI Cuma Restoran ikinci kapısıdır..

Deli Tren İstasyonu: Ferenc kare (4 durak) Deak Örs Vezer kare ve seyahat doğru kırmızı çizgi metro (M2) alın. Orada Mexikoi ut doğru sarı hat metro (M1) almak ve Oktogon (3stops) seyahat itibaren. Bizim kapı TGI Cuma Restoran ikinci kapısıdır.

Nepliget uluslararası otobüs istasyonu: mavi çizgi Ujpest-Központ doğru metro (M3) ve Deak Ferenc kare (6. durak) kadar seyahat alın. Orada Mexikoi ut doğru sarı hat metro (M1) almak ve Oktogon (3stops) seyahat itibaren. Bizim kapı TGI Cuma Restoran ikinci kapısıdır.