X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Adagio Hostel 1.0 Oktogon'e yol tarifleri

Andrássy street 53, Budapest, Macaristan

Harita ve Yol Tarifleri


81%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 82%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 73%Çalışanlar
  • 78%Atmosfer
  • 79%Temizlik
  • 81%Tesisler

Çeviren Google Kolayca yakınındaki el her şeyi bulabilirsiniz böylece toplu taşıma sistemi gerçekten çok iyi. Yakın metro durağı Oktogon metro durağı ve yakın 24 saat tramvay durağı da Oktogon tramvay durağı.

Sen ünlü dünya mirası sokakta Zara sokak 53 pansiyon bulabilirsiniz. Halka kodu 22'dir.

Gelen

Keleti Tren İstasyonu: Deli pu doğru kırmızı çizgi metro (M2) alın. ve Deak Ferencvsquare (3 durak) seyahat. Oradan Mexikoi ut doğru sarı hat metro (M1) almak ve Oktogon'un (3stops) seyahat. Bizim kapı TGI cuma Restaurant'ta ikinci kapısıdır.

Havaalanı: (yaklaşık 40 olduğunu - 50 dakika)

Kőbánya Kispest metro istasyonuna götüren (Repter Otobüs Nr 200), daha sonra Deak Ferenc meydanına 10 durak mavi metro (M3) geçmek havaalanı otobüs almak. Oradan Mexikoi ut doğru sarı hat metro (M1) almak ve Oktogon'un (3stops) seyahat. Bizim kapı TGI cuma Restaurant'ta ikinci kapısıdır.

Nyugati Tren İstasyonu: Oktogon'un kadar sayı 4 veya 6 tramvay (1 stop) alın Bizim kapı TGI cuma Restaurant'ta ikinci kapısıdır..

Deli Tren İstasyonu: Örs Vezer meydanına doğru kırmızı çizgi metro (M2) alın ve Deak Ferenc kare (4 durak) seyahat. Oradan Mexikoi ut doğru sarı hat metro (M1) almak ve Oktogon'un (3stops) seyahat. Bizim kapı TGI cuma Restaurant'ta ikinci kapısıdır.

Nepliget uluslararası otobüs istasyonu: Ujpest-KOZPONT ve Deak Ferenc kare (6 durdur) kadar seyahat doğru mavi hat metro (M3) alın. Oradan Mexikoi ut doğru sarı hat metro (M1) almak ve Oktogon'un (3stops) seyahat. Bizim kapı TGI cuma Restaurant'ta ikinci kapısıdır.