X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Academy Hostel'e yol tarifleri

Via Ricasoli 9, Florence, Tuscany, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


95%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 95%Güvenlik
  • 99%Yer
  • 94%Çalışanlar
  • 92%Atmosfer
  • 97%Temizlik
  • 91%Tesisler

Çeviren Google TARİFİ

Bir eczane ile yüz yüze gelmek dolgu Santa Maria Novella merkez istasyonundan çıkan, sol çıkın. İstasyon sonra sağ Via Panzani denir caddenin sol tarafında yürürken, onu merkezinde bir kare olarak adlandırılan meydan dell 'Unita d'Italia götürecek bir McDonald şube doğru sokak arası bırakarak büyük bir dikilitaş olan Eğer doğru yolda bu görürseniz, değilse durdurmak ve 'IL DUOMO?' isteyin.

Dev mermer katedral, il Duomo yönünde, Via Panzani boyunca devam edin. Biraz sonra, sokağa sola eğri olacak ve Via de'Cerretani için isimler değişecek.

Cerretani üzerinde yürüme tutun ve hiç hayatınızda gördüğüm en büyük kilise göreceksiniz. Eğer Via Ricasoli UNIVERSAL SPOR sola adlı bir giyim mağazası ve büyük spor mağazası göreceksiniz ve sokakta bulabilirsiniz katedral kapıları neredeyse paralel vaftizhane köşesinde (katedrali inşaatında Infront şu) ulaşmak gibi kısa sürede .

Bir 30 metre yürüyün. (Hayır biz bunu bir sayı 9 ile görmek terk edilmiş bir binada değil) Biz mavi sayı içerisinde 9. altındadır. Sadece başka bir spor mağaza yanında sol için Büyük Ahşap Kapı,.

Büyük ahşap kapı sağında bunu bizim adı ile bir bronz plaka bulacaksınız, zil çalar ve açık wil. !

Kapıyı açık bulursanız, avlunun sonuna doğru yürüyün ve sağ biz birinci katta bulunmaktadır uzak ucunda merdivenleri.

Ps Sen SAT üzerinde büyük kapı yakın bulacaksınız. & SUN halka zil ve avlu sonuna kadar yürümek, doğru biz birinci katta bulunmaktadır uzak ucunda merdivenleri.

ULAŞIM:

TAKSİ:, Sen tren istasyonu dışında konuşlu taksi bulabilirsiniz. Bu pansiyon almak için yaklaşık 10 milyon avroya mal olacak.
Taksiler Gelenler terminali önünde konuşlandırılmış veya (Telefon +39.055.4242 / 4390/4499/4798) radyo taksi ile çağrılabilir.
Havaalanından Floransa şehir merkezine taksi yolculuk süresi 15-20 dakikadır. Yolculuk maliyet taksi metre (ortalama maliyeti 20 Euro) hesaplanır.

FLORANSA HAVA:
Bir otobüs Floransa havaalanından Floransa istasyonuna bırakır her yarım saatte bulunmaktadır.
Onlar 6am ve sonuncusu 11:30 de gitmeye başlar.

Daha fazla bilgi http://www.aeroporto.firenze.it için
Durumda size gelecek ve biz iyi göstergeler ile size yardımcı olacaktır yerden gösteren, telefon veya e-posta ile bize ulaşın arabayla gelmesi vardır.

CAR / MOTOSİKLET - OTOPARK Ben FLORANSA: hostel en yakın park için tıklayınız:Eğer hostel bize plaka numarası ve şehir içine giriş zaman vermek girer zaman lütfen. Biz Floransa motorizasyon için giriş beyan etmek zorunda çünkü bu bilgi çok önemlidir.

Floransa İtalya en ağır para cezası kentlerinden biri olduğunu unutmayın. Bu konut sahipleri için, ve özel iş için çünkü beyaz çizgiler içinde park etmeyin. Herhangi çizgiler içinde Özleyeceksin parkı, mavi uzayda ve emin olun eğer otopark ücreti ödemek ve aracınızın çizgi gemide ödeme ve zaman gösterir.