X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Abraham Hostel Jerusalem'e yol tarifleri

Davidka Square, Ha'neviim 67, Jerusalem, Israil

Harita ve Yol Tarifleri


92%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 93%Atmosfer
  • 92%Temizlik
  • 94%Tesisler

Çeviren Google Abraham Hostel Jerusalem Mahne Yehuda pazara hemen yanında, Kudüs'ün kalbinde yer almaktadır.

Hostel eski şehir (20-25 dakika yürüme mesafesinde) ve merkez otobüs istasyonu (10-15 dakika yürüme mesafesinde) dahil olmak üzere tüm konumlar ve sitelerin yürüme mesafesindedir.

Yeni Kudüs Hafif Raylı şu bizim kapılarına dışında durur!
Merkez Otogar, Old City, Holacaust anıt Müzesi ('Yad Vashem') ve daha hızlı ve kolay hafif raylı kullanarak: Artık dahil olmak üzere Kudüs en gözde turistik birçok ulaşabilirsiniz

Kudüs'te merkez otobüs durağına, Yafa RD boyunca yürüyün. (Şehir merkezine doğru) yakında düz yürümeye devam sonra (sağ tarafta) bir piyasa tarafından geçecek. Bir kez, trafik ışıkları ile önemli bir kavşak ulaşmak Hanevi'im sokakta bir sola dönüş almak ve Davidka Square (büyük bir plaza) içine yol çapraz.

Bir kez Hanevi'im üzerine, İbrahim hostel hemen sağ tarafta olacak. Içeri gel!

Otobüs ile: Hiçbir Egged otobüs alabilir. Eski şehir ve merkez otobüs istasyonu (ek otobüs ve kez Egged.com kontrol edin.) 6, 18, 20
Davidka kare inin.

Eğer araba ile gelirseniz, hostel (ek ücret gerektirir) hemen yanında bir otopark var. Bu doğru otobüs istasyonu sonra bulunur - sağınızda aşağı gidiyor küçük bir yol arayın.