X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Abercrombie's Farrington Inn'e yol tarifleri

23 Farrington Avenue, P.O. Box #364, Allston Station, Boston, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


69%Oy

  • 70%Ekonomik
  • 67%Güvenlik
  • 87%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 67%Atmosfer
  • 63%Temizlik
  • 47%Tesisler

Çeviren Google SÜRÜŞ
Batıda Gönderen: takip devletlerarası 90. (Massachusetts Turnpike) batıdan, Exit # 18 inin (Brighton-Cambridge)

Kuzey ve Güney Gönderen: Boston içine devletlerarası 93. izleyin ve şehrin tam merkezinde size Massachusetts Turnpike veya Kütle Pike (I-90) işaretlerini göreceksiniz. I-90 almak ve sonra ilk çıkış (Brighton-Cambridge) ininiz.

Eğer Allston'daki işaretlerini görene kadar Brighton Cambridge çıkışına izleyin sola sonra dördüncü trafik ışığı bu şekilde gitmek ve. Bu caddeden aşağı gitmek ve soldaki ilk sokak Farrington AVENUE olduğunu. Bu bir işaret var. Çevirin Farrington üzerine bıraktı ve biz sağda beşinci bina vardır, Bizim otopark sadece bina ÖNCE, bu yüzden kaçırmayın olan sayı 23..

Metro alarak
Otobüs İstasyonu (South Station) Gönderen: (tüm gıda satıcıları nerede), ana concourse için, trenler istasyona bölümüne üzerine yürüyün ve sonra Güney İstasyonu'na AMTRAK trenler için aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Güney İstasyonu gelen AMTRAK trenler: (tüm gıda satıcıları) ana concourse yürüyün; Eğer bir saat göreceksiniz. Saat altında metro merdivenlerden aşağı gitmek, bir merdiven var. Park Street Station trene binin oraya inmek, merdiven bir uçuş kadar gitmek ve YEŞİL TREN almak

Back Bay Station gelen AMTRAK trenler: Dartmouth Caddesi'nde kapılarını çıkan istasyonu dışarı yürüyün. Sağ Dartmouth St. açın ve Metro için yeşil işaret görene kadar iki blok yürümek. GIDEN tarafta, yeraltı gidin ve YEŞİL TREN almak

YEŞİL TREN alın ve dikkatli olmak, beş farklı YEŞİL trenler, (A, B, C, D, E) vardır. YEŞİL TREN B al, aynı zamanda BOSTON KOLEJİ diyor. Harvard Caddesi inin.