X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

AWA Chicago City Center Hotel'e yol tarifleri

600 North LaSalle Street, IL 60654, Chicago, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 90%Tesisler

Çeviren Google ÖNEMLİ

Üç yataklı ** Üç kişilik oda, 2 çift kişilik yataklı 3 kişilik bir oda
Dört yataklı ** Dört kişilik oda, 2 çift kişilik yataklı 4 kişilik bir oda

** AYRICA, TÜM REZERVASYON İLK GECE KONAKLAMA İÇİN ODA TUTUŞ KULLANILAN CC GEÇERLİ OLDUĞUNDAN EMİN OLMAK İÇİN ÖNCE gelişi tarihi GECE preauthorized OLACAKTIR. CC INVALID İSE, REZERVASYON İPTAL OLACAKTIR.


AWA Chicago City Center Hotel, 90-94 itibaren Otel Tarifi, her yönden Ohio Street East çıkış rezervasyon için teşekkürler. 3 blok için Ohio Street izleyin. Caddenin sol tarafında Ohio Street motel otopark girin.
Resepsiyon Ohio House motel yer almaktadır, burada kontrol edin

Eğer Batı Ohio ve Kuzey LaSalle Caddesi 602 köşesinde bizi bulacaksınız nerede Kuzey LaSalle Caddesi ile karşılaşana kadar Havalimanından sonra St kadar Batı Ohio üzerinde 3 blok batının baş Ohio St ile Michigan Avenue Red Line trene binin. % 15.4 oda vergi oda fiyatına dahil değildir. İptal ve değişiklikler politikası 48 saat önceden haber verilmelidir. Geç iptal ve / veya bir gösteri 1 gece tahsil edilecektir.

Oda tutmak için farklı bir kredi kartı kullanıyorsanız, daha sonra rezervasyon adını, sen garantiye bir yetki formu kurmak için larry@ohiohousemotel.com doğrudan ön büro başvurmalısınız.