X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

AWA Chicago City Center Hotel'e yol tarifleri

600 North LaSalle Street, IL 60654, Chicago, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Çeviren Google ÖNEMLİ

Üç yataklı ** Üç oda, 2 çift kişilik yataklı 3 kişilik bir oda
Dört yataklı ** Dört oda, 2 çift kişilik yataklı 4 kişilik bir oda

** AYRICA TÜM REZERVASYON ODASI İLK GECE KALMAK İÇİN GEÇERLİ OLDUĞU TUTMAK İÇİN KULLANILAN EMİN CC YAPMAK İÇİN ULAŞIM TARİHİNDEN ÖNCE GECE preauthorized OLACAKTIR. CC GEÇERSİZ İSE, REZERVASYON İPTAL EDİLECEKTİR.


90-94 itibaren AWA Chicago City Center Hotel, Otel Tarifi rezervasyon için teşekkürler, her yönden Ohio Street East çıkış. 3 blok için Ohio Street izleyin. Caddenin sol tarafında Ohio Caddesi'nin motel otoparka girmek.
Resepsiyon Ohio House motel, burada kontrol edin edilir

Kuzey LaSalle Caddesi ile karşılaşana kadar Havaalanı'ndan itibaren Batı Ohio ve Kuzey LaSalle Caddesi 602. 15.4 köşesinde bizi nerede bulacağını Sonra St kadar Batı Ohio 3 blok WESTS baş Ohio St. ile Michigan Avenue Kırmızı Hat trene binin % oda vergi oda fiyatına dahil değildir. İptal ve değişiklikler politikası 48 saat önceden haber verilmelidir. Geç iptal ve / veya gösterir 1 gece tahsil edilecektir.

Odası, rezervasyon sonra adını tutmak için farklı bir kredi kartı kullanıyorsanız, rezervasyon garantisi için bir yetkilendirme formu kurmak için larry@ohiohousemotel.com doğrudan ön büro başvurmalısınız.