X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

APTBCN Apartment Reial'e yol tarifleri

Vidre 3, Barcelona, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Çeviren Google METRO: Drassanes veya Barcelona Airport KAYNAKLANAN Liceu (Yeşil Hat, L3):
Opt. 1) doğrudan daireye bir taksi almak. Sürücü La Rambla con Escudellers anlatmak ve onları adresini göstermektedir. Sürücü La Rambla ve Escudellers köşesinde yalnız bırakacaktır. Yaklaşık yürüyün. 50 meters/150ft. soldaki ikinci sokağa sokak Escudellers aşağı. Bu Vidre Sokak ve 7 numaralı sağ tarafındadır. (Taksi yolculuğu yaklaşık. 30 dakika. Ve maliyeti yaklaşık. 25 €.) Opt. 2) Plaza Cataluyna için Aerobus alın. Plaza Cataluyna yürüme? UP sonra Cataluyna (Yeşil Hat, L3) için Drassanes metro almak?
Sokakta Escudellers La Rambla. Escudellers sokak sağ tarafında olacak. Sokak Escudellers girişinde COSMOS adlı bir kafede olacak. (Bu 1 saat sürer. Aerobus bilet maliyeti 4,5, metro bileti 1.5)

Girona Havalimanından:
Opt. 1) Barselona Estacop del Nord (Kuzey Otogar) havaalanından için otobüsle. Daha sonra daire için bir taksi almak. Sürücü La Rambla con Escudellers anlatmak ve onları adresini göstermektedir. Sürücü La Rambla ve Escudellers köşesinde yalnız bırakacaktır. Yaklaşık yürüyün. 50 meters/150ft. soldaki ikinci sokağa sokak Escudellers aşağı. Bu Vidre Sokak olduğunu, 7 numaralı sağ tarafındadır. (Bu yaklaşık 1,5 saat, Otobüs biletleri yaklaşık alacak. € 11. Taksi yaklaşık. 10 €) Opt. 2) Estacop del Nord (Nord Otobüs havaalanından için otobüsle
Barcelona Station). Daha sonra metro Arc de Triomf (Red Line, almak
Cataluyna istasyonuna L1). Burada, Yeşil Hat değiştirmek L3 ve Drassanes durağına gitmek gerekir. Drassanes de çıkın. Daha sonra yürümek? UP? Sokakta Escudellers La Rambla. Escudellers sokak sağ tarafında olacak. Sokak Escudellers girişinde Cosmos adlı bir kafede olacak. Yaklaşık yürüyün. Soldaki ikinci sokağa sokak Escudellers aşağı 50 meters/150 ft. Bu Vidre Sokak olduğunu, 7 numaralı sağ tarafındadır. (Bu yaklaşık 2 saat alacaktır. Otobüs bileti yaklaşık. € 11, metro bilet 1,5 €)

Reus Havalimanından:
Opt. 1) daireye bir taksi Sants İstasyonu'ndan Sant Estacio (Sants Otogar) için otobüsle. Sürücü La Rambla con Escudellers anlatmak ve onları adresini göstermektedir. Sürücü La Rambla ve Escudellers köşesinde yalnız bırakacaktır. Yaklaşık yürüyün. 50 meters/150ft. soldaki ikinci sokağa sokak Escudellers aşağı. Bu Vidre Sokak ve 7 numaralı sağ tarafındadır. (Seçenek yaklaşık 1,5 saat sürer. Otobüs bileti yaklaşık. € 11, Taksi yolculuğu yaklaşık. 10 €) Opt. 2) daireler için metro almak Sants İstasyonu'ndan Sant Estacio (Sants Otogar) için otobüsle. , Yeşil Hat almak L3 ve Drassanes durağına gitmek. Drassanes de çıkın. Daha sonra yürümek? UP? Sokakta Escudellers La Rambla. Escudellers sokak sağ tarafında olacak. Sokak Escudellers girişinde Cosmos adlı bir kafede olacak. Yaklaşık yürüyün. Soldaki ikinci sokağa sokak Escudellers aşağı 50 meters/150 ft. Bu Vidre bir
Sokak; 7 numaralı sağ tarafındadır. (Bu yaklaşık 2 saat alacaktır.
Otobüs bileti yaklaşık. 11 €, metro bilet 1,5 €)(Tren / Otobüs İstasyonu): Sants Estacio itibaren
Opt. 1) daireye bir taksiye. La Rambla con Escudellers anlatmak ve onları adresini göstermektedir. Sürücü La Rambla con Escudellers köşesinde yalnız bırakacaktır. Yaklaşık yürüyün. 50 meters/150ft.
soldaki ikinci sokağa sokak Escudellers aşağı. Bu Vidre Sokak ve 7 numaralı sağ tarafındadır. (Seçenek yaklaşık 15 dakika sürer. Taksi yolculuğu yaklaşık. 10 €) Opt. 2) daireler için metro alın. , Yeşil Hat almak L3 ve Drassanes durağına gitmek. Drassanes de çıkın. Daha sonra yürümek? UP? Sokakta Escudellers La Rambla. Escudellers sokak sağ tarafında olacak. Sokak Escudellers girişinde Cosmos adlı bir kafede olacak. Yaklaşık yürüyün. Soldaki ikinci sokağa sokak Escudellers aşağı 50 meters/150 ft. Bu Vidre Sokak olduğunu, 7 numaralı sağ tarafındadır. (Bu seçenek yaklaşık 30 dakika sürer.
metro bilet 1,5 €

(Otogar): Estacion Del Nord
Opt. 1) daireye bir taksiye. Sürücü La Rambla con Escudellers anlatmak ve onları adresini göstermektedir. Sürücü La Rambla ve Escudellers köşesinde yalnız bırakacaktır. Yaklaşık yürüyün. 50 meters/150ft.
soldaki ikinci sokağa sokak Escudellers aşağı. Bu Vidre Sokak ve 7 numaralı sağ tarafında. (Seçenek yaklaşık 15 dakika sürer. Taksi yolculuğu yaklaşık. 10 €) Opt. 2) Catalunya istasyonuna metro Arc De Triomphe (Kırmızı Hat, L1) alın. Burada, Yeşil Hat değiştirmek L3 ve Drassanes durağına gitmek gerekir. Drassanes de çıkın. Daha sonra yürümek? UP? La Rambla
sokak Escudellers. Escudellers sokak sağ tarafında olacak.
Sokak Escudellers girişinde Cosmos adlı bir kafede olacak. Yaklaşık yürüyün. Soldaki ikinci sokağa sokak Escudellers aşağı 50 meters/150 ft. Bu Vidre Sokak olduğunu, 7 numaralı sağ tarafındadır. (Bu seçenek yaklaşık 30 dakika sürer.
metro bilet 1,5 €)

Estacion del Franca Gönderen: (Tren İstasyonu) Opt. 1) daireye bir taksiye. Sürücü La Rambla con Escudellers anlatmak ve onları adresini göstermektedir. Sürücü La Rambla con Escudellers köşesinde yalnız bırakacaktır. Yaklaşık yürüyün. 50 meters/150ft.
Soldaki ikinci sokağa sokak Escudellers aşağı. Bu Vidre Sokak ve 7 numaralı sağ tarafındadır. (Seçenek yaklaşık 15 dakika sürer. Taksi yolculuğu yaklaşık. 10 €)
Opt. 2) daire doğrudan yürüyün. Eğer istasyon çıktığınızda Sol gidin ve sonra Düz yaklaşık gidin. 3 km / 2 mil. Tüm kavşaklar ve meydanlar ile düz gidin. Eğer uzun sokak Passeig De Colom ulaştığınızda size La Rambla ulaşana kadar 2 km/1.5 mil yürümek gerekir. Daha sonra yürüyün? UP? La Rambla 400 metre / sokak Escudellers 1/4 mil. Escudellers sokak sağ tarafında olacak. Sokak Escudellers girişinde Cosmos adlı bir kafe bulunmaktadır. Yaklaşık yürüyün. 50 meters/50 metre. Soldaki ikinci sokağa sokak Escudellers aşağı. Bu Vidre Sokak olduğunu, 7 numaralı sağ tarafındadır. (Bu seçenek yaklaşık 30 dakika sürer.)

Araba ile:
Eğer araba ile daire doğrudan ulaşmak mümkün olmadığı. Daire bir yaya caddesi üzerinde yer almaktadır. La Rambla yaklaşık bir Kapalı Otopark bulunmaktadır. 300 meters/300 daire metre. Port Side La Rambla girin otopark 400 metre / 1/4 mil mi? UP? Sağ tarafta La Rambla. Garaj yürüyüş mi? UP? La Rambla 50 metre / sokak Escudellers için 150 ft. Escudellers sokak sağ tarafında olacak. Sokak Escudellers girişinde Cosmos adlı bir kafe bulunmaktadır. Yaklaşık yürüyün. Soldaki ikinci sokağa sokak Escudellers aşağı 50 meters/50 metre. Bu Vidre bir
Sokak; 7 numaralı sağ tarafındadır. (Barcelona Otoparklar
Büyük bir mektup gösteren? P Beyaz ve Mavi yol işaretleri ile işaretlenir?.
Otopark ücreti yaklaşık. 24 saat, 35 euro.)