X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyonu

ANZ Guesthouse'e yol tarifleri

1064 Sk No 1, 35920, Selcuk, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 94%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 86%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Uçak ile:
Havaalanından Selçuk için tren (1 saat gezi hakkında) alın. Eğer ana yol almak kadar Selçuk geldiğinizde, istasyonun ve dükkanlar ile çıkmak. Oraya zaman, caddenin karşısında ABC Kliniği göreceksiniz. Sokak arası ve sola çevirin. Eğer HSBC ATM elde edene kadar yürümeye devam. ATM sağa dönün ve küçük tepeye yürümek. Küçük sokak arası ve bir sonraki küçük tepeye yürümek. Sola dönün ve ANZ Guesthouse söyleyerek işareti ile sağ kanatta sarı bina rastlamak kadar yürümeye devam. Sokak sağa dönün ve bizim ön kapı göreceksiniz.

: Otobüs
Eğer otobüsten olsun, Main Street (o sokak bölen bir çim medyan vardır) doğru yürüyün. Sokak arası ve park (parkta küçük köprüler vardır) yürümek. HSBC doğru gitmek ve küçük bir tepeye yürümek. Küçük sokak arası ve bir sonraki küçük tepeye yürümek. Sola dönün ve ANZ Guesthouse söyleyerek işareti ile sağ kanatta sarı bina rastlamak kadar yürümeye devam. Sokak sağa dönün ve bizim ön kapı göreceksiniz.

: Tekne ile
Kuşadası Otogar ve Selçuk baş (Dolmuş her 20 dakika bırakın ve çok ucuz) de bir güzel almak. Eğer Selçuk otobüs istasyonuna geldiğinizde, yukarıda Otobüs yönergeleri ile izleyin.

Burada şehrin bir haritası. HSBC ATM 1.047 SK ve Uğur Mumcu Sevgi Yolu köşesinde yer almaktadır.

http://www.anzguesthouse.com/images/anz-guesthouse-map.jpg

Herhangi bir yardıma ihtiyacınız veya sizin karşılamak ve Guesthouse için size rehberlik isterseniz, bizi arayın çekinmeyin.