X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

AAE Howard Js Hotel at JFK'e yol tarifleri

153-95 Rockaway Boulevard, Jamaica Area at JFK, New York, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


81%Oy

  • 72%Ekonomik
  • 88%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 84%Çalışanlar
  • 68%Atmosfer
  • 92%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Havaalanları
numara ücretsiz havaalanı servisi Telefon için rezervasyon onayında çağrı
JFK Havalimanı / Brooklyn: Servis Yolu-Güney Boru Caddesi üzerinde 20. Stay çıkmak için Kemer Parkway Doğu atın. Ikinci ışıklardan S. Conduit götür, sola olun. Otel sağda. * Laguardia Airport: Van Wyck Expressway South Grand Central Parkway East alın. Bir kez Van Wyck üzerinde, 2, Rockaway Blvd. çıkın götürün Bir Rockaway Blvd. üzerine ışığa bıraktı olun Sol 1 mil yukarı Otel.
From Brooklyn 2
Servis yolunun (So. Boru) 20. Stay çıkın Bant Parkway Doğu'yu al, ikinci trafik ışıklarında Otel sağda, bir sola.
Long Island itibaren 3
Kemer Parkway Batı'ya Güney Devlet Parkway alın. Belt Parkway, Rockaway Blvd. çıkış 21A almak Trafik ışığında sağ olun ve otel sağda.
4 Southern NJ ve PA
Staten Island / Outerbridge Geçişi doğru 440 North - 10 çıkmak için New Jersey otobanı Kuzey atın. I-278 ile birleştirme kadar 440 kal. Verrazano Köprüsü I-278 üzerinde kalmak. Bir kez köprü üzerinde, sol ve Kemer Parkway Doğu üzerine çıkış ayı. Servis Yolu-Güney Boru Caddesi üzerinde 20. Stay çıkmak için Kemer Parkway Doğu atın. Ikinci ışıklardan S. Conduit götür, sola olun. Otel sağda.
5 Upstate NY ve Connecticut
Hutchinson Parkway Güney'e Merrick Parkway atın. Whitestone Köprüsü için işaretleri izleyin. Köprüyü geçtikten sonra, Van Wyck Otoyolu Güney üzerine ayı sağ. Bir kez Van Wyck üzerinde, 2, çıkın götürün, Rockaway Boulevard - Otel sol 1 mil olduğunu, Rockaway Blvd üzerine ışık bir sol yapın.
Konaklama
Deluxe Suites Tek Erbaş