X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

AAE Howard Js Hotel at JFK'e yol tarifleri

153-95 Rockaway Boulevard, Jamaica Area at JFK, New York, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


76%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 70%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 60%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 70%Tesisler

Çeviren Google Havaalanları
ücretsiz havaalanı servisi Telefon için rezervasyon onayında belirtilen numarayı aramak
JFK Havalimanı / Brooklyn: 20 çıkmak için Belt Parkway East alın. Servis Yolu-Güney Boru Caddesi üzerinde kalmak. İkinci trafik ışığı S. Boru almak, sol yapmak. Otel sağda. * Laguardia Airport: Van Wyck Expressway Güney için Grand Central Parkway Doğu alın. Bir kez Van Wyck üzerinde, 2 çıkmak için Rockaway Blvd götürün. Rockaway Blvd üzerine ışık bir sola. Sol 1 mil yukarı Otel.
Brooklyn itibaren 2
20 Exit Belt Parkway East alın. Sol, Otel sağ olduğundan emin olun ikinci trafik ışığı, servis yolu (So. Boru) kalın.
Long Island itibaren 3
Kemer Parkway Batı için Güney Devlet Parkway alın. Kemer Parkway, 21A çıkmak Rockaway Blvd alır. Işıklardan bir doğru ve otel sağda.
4 Güney NJ ve PA
10 çıkmak için New Jersey Turnpike Kuzey alın - Staten Island / Outerbridge Geçişi doğru 440 Kuzey. I-278 ile birleştirme kadar 440 kalın. Verrazano Köprüsü I-278 kalın. Bir kez köprüde, ayı sol ve Kemer Parkway Doğu üzerine çıkış. 20 çıkmak için Belt Parkway East alın. Servis Yolu-Güney Boru Caddesi üzerinde kalmak. İkinci trafik ışığı S. Boru almak, sol yapmak. Otel sağda.
5 Upstate NY ve Connecticut
Hutchinson Parkway Güney için Merrick Parkway alın. Whitestone Köprüsü işaretlerini takip edin. Köprüyü geçtikten sonra, hemen Van Wyck Expressway Güney üzerine taşır. Bir kez Van Wyck üzerinde, 2 çıkmak için Rockaway Blvd götürün - Rockaway Blvd üzerine ışıkta sola olun, Otel solda 1 km uzaklıktadır.
Konaklama
Deluxe Suites için tek er