X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

AAE Chicago Guest Apartments & Rooms'e yol tarifleri

IHSP Office, 2nd floor at 1616 N. Damen, Chicago, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Çeviren Google O'Hare Havaalanı'na: ücretsiz ulaşım sağlanmaktadır
Indikten sonra, CTA yönlendiren işaretleri izleyin. Bir bilet (2,25 $) ve yönetim kurulu tren satın. Damen de tren çıkın. Merdivenlerden aşağı çekmek ve Damen Ave üzerine istasyonu çıkın. Sola dönün ve son 'Şehir Taban' yürüyüş ve üç yönlü kavşak ile. Damen Ave kalın. bir büyük beyaz 'banka' geçen bina-biz Feast Restaurant olarak ve doğrudan AT & T deposundan karşısında aynı binada bulunmaktadır. Kapı IHSP işaretleri
. Size geldiğinde biz CTA bilet için size geri ödeme yapacağız.

Midway Havalimanından:
Indikten sonra, CTA yönlendiren işaretleri izleyin. Bir bilet (2,25 $) ve yönetim kurulu tren satın. Clark / Göl durağında tren çıkın ve CTA Blue Line yönlendiren işaretleri arayın. Blue Line platformu yürüyen merdiven aşağı çekmek. Kurulu Blue Line tren O'Hare yönünde gidiyor. Damen de tren çıkın. Merdivenlerden aşağı çekmek ve Damen Ave üzerine istasyonu çıkın. Sola dönün ve son 'Şehir Taban' yürüyüş ve üç yönlü kavşak ile. Damen Ave kalın. bir büyük beyaz 'banka' geçen bina-biz Feast Restaurant olarak ve doğrudan AT & T deposundan karşısında aynı binada bulunmaktadır. Size geldiğinde biz CTA bilet karşılanır.

AMTRAK Tren İstasyonu'na:
Istasyon çıkın ve Jackson Blvd geçmiş Canal St Canal St yürüyün güneyinde sola dönün. ve sağ Van Buren St açmak karayolu üst geçidi altında Clinton CTA Blue Line istasyonu arayın sonra Clinton St üzerinde sola bir blok için Van Buren St batıya yürüyün. Bir bilet (2,25 $) ve yönetim kurulu O'Hare yönünde giden tren satın. Damen de tren çıkın. Merdivenlerden aşağı çekmek ve Damen Ave üzerine istasyonu çıkın. Sola dönün ve son 'Şehir Taban' yürüyüş ve üç yönlü kavşak ile. Damen Ave kalın. ve kuzey yürümek bir büyük beyaz 'banka' fpassing bina-biz Feast Restaurant aynı binada ve doğrudan size geldiğinde Biz CTA bilet için size tazminat olacak AT & T mağazası karşısında.

Greyhound Otobüs Terminali'ne:
Istasyon çıkın ve doğu yürüyün. Karayolu üst geçidi altında Clinton CTA Blue Line istasyonu için Clinton St Bakış sola dönün. Bir bilet (2,25 $) ve yönetim kurulu O'Hare yönünde giden tren satın. Damen de tren çıkın. Merdivenlerden aşağı çekmek ve Damen Ave üzerine istasyonu çıkın. Sola dönün ve son 'Şehir Taban' yürüyüş ve üç yönlü kavşak ile. Damen Ave kalın. ve bir büyük beyaz 'banka' geçen bina-biz Feast Restaurant olarak ve doğrudan AT & T deposundan karşısında aynı binada bulunmaktadır. Size geldiğinde biz CTA bilet için size geri ödeme yapacağız.

Sürüş: Eğer 1.616 N. Damen Ave geldiğinizde, binanın önünde çekin ve yanıp sönen ışıklar bırakın, resepsiyonda 2. kat kadar gelip bir araba var resepsiyonist söyle. Size ücretsiz otopark ile gelen bu daire ve odalarda check-in için kaydı park yerinde kullanmak olacak