X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

A&O Dusseldorf Hauptbahnhof'e yol tarifleri

Corneliusstra'e 9, Dusseldorf, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


79%Oy

  • 79%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 79%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 74%Atmosfer
  • 84%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Yürüyüş yönü
Cornelius Strae olur Karl-Rudolf Strae, sola döner kavşak fırsatta, Graf-Adolf-Strasse Konrad-Adenauer Platz bırakın. A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Cornelius Strae 9 sağ tarafta olduğunu.
Otobüsle
725 Niederflurbus yön Plange Mhle (platform 10) alın. Yaklaşık 5 dakika sonra, durağında Cornelius Strae kapalı olsun lütfen. Düsseldorf toplu taşıma son bilgileri alın: www.vrr.de (Verkehrsverbund Rhein-Ruhr (VRR))
Uçakla
Düsseldorf Merkez İstasyonu'na (10 dakika) bölgesel tren atın. Ana istasyondan açıklamasına bakın.
Otomobille
Batıdan: Köln / Krefeld / Dusseldorf doğru A52 atın. Düsseldorf doğru B7 2.3 km sürün. Düz Rheinalleetunnel için çıkışa ve Rheinkniebrcke, daha sonra Herzogstrae 2.5 km sürücü. Dönüş Friedrichstrae içine bıraktı daha. Sağ ayak Httenstrae içine daha tekrar Graf-Adolf-Strae içine 200m açtıktan sonra. Sağ Corneliusstrae içine son bir kez çevirin. A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Corneliusstrae 9 sağ tarafta olduğunu. Kuzey ve Doğu Gönderen: A52 yön Dusseldorf dan. B1 Kuzey Servisi izleyin. B7/B8/Grashofstrae fırsatta bıraktı. B8/Bremsstrae sağa (DDsseltal için yol işaretleri) çevirin. B8/Brehmstrae, daha sonra Lindemannstrae 2.2 km sürün. Grafenberger Allee/L392 doğru çevirin. 1.4 km dönüş sonra Oststrae içine bıraktı. L52 1.35 km sağ tarafta A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Corneliusstraße 9 sonra. Güneyden: A57 atın. Dsseldorf-Sd/Wuppertal doğru A6 kavşak Neuss-Sd ipliklere. 5 km Dsseldorf Zentrum karşı çıkmak 23 Dsseldorf-bilk götürdükten sonra. Sağ ve Sdring/B326 dönün. Çevirin, daha sonra sağa Friedrichstrae Cornelisustrae dönüşmesi daha, Merowingerstrae içine bıraktı. A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Cornelius Strae 9 sol tarafındadır.