X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

A&O Dusseldorf Hauptbahnhof'e yol tarifleri

Corneliusstra'e 9, Dusseldorf, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


79%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 81%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 82%Çalışanlar
  • 70%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 78%Tesisler

Çeviren Google Yürüyüş yönü
Cornelius Strae olur Karl-Rudolf Strae, sola döner kavşak fırsatta, Graf-Adolf-Strasse Konrad Adenauer Platz-bırakın. A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Cornelius Strae 9 sağ tarafta.
Otobüs ile
725 Niederflurbus yönü PLANGE Mhle (platformu 10) atın. Yaklaşık 5 dakika sonra, durağında Cornelius Strae kapalı olsun lütfen. Düsseldorf toplu taşıma hakkında en son bilgileri alın: www.vrr.de (Rhein-Ruhr Toplu Taşımacılık Birliği (VRR))
Uçakla
Düsseldorf Merkez İstasyonu'na (10 dakika) bölgesel tren atın. Ana istasyonundan açıklamasına bakınız.
Arabayla
Batıdan: Köln / Krefeld / Düsseldorf doğru A52 atın. Düsseldorf doğru B7 2.3 km sürün. Rheinalleetunnel düz çıkışa ve daha sonra Rheinkniebrcke 2.5 km, Herzogstrae sürücü. Daha Friedrichstrae sola dönün. Yine daha doğru Httenstrae içine doğru Graf-Adolf-Strae içine 200m dönüş, sonra. Sağ Corneliusstrae içine son bir kez çevirin. A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Corneliusstrae 9 sağ tarafta. Kuzey ve Doğu Gönderen: A52 yönde Düsseldorf itibaren. B1 Kuzey Servisi izleyin. B7 / B8 anda / Grashofstrae sola. B8 at / Bremsstrae (DDsseltal için yol işaretleri) sağa çevirin. B8 / Brehmstrae, daha sonra Lindemannstrae 2.2 km sürün. Grafenberger Allee / L392 sağa. 1.4 km Oststrae içine sola sonra. L52 1.35 km sonra sağ tarafta A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Corneliusstraße 9. Güney Gönderen: A57 atın. Dsseldorf-Sd / Wuppertal doğru A6 kavşak Neuss-Sd parçacığı at. 5 km sonra Dsseldorf-Bilk Dsseldorf Zentrum karşı çıkmak 23 alır. Sağ ve Sdring / B326 çevirin. Cornelisustrae içine sağa daha Merowingerstrae, daha sonra Friedrichstrae içine sola dönün. A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Cornelius Strae 9 sol tarafta.