X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

A&O Dresden Hauptbahnhof'e yol tarifleri

Strehlener Stra'e 10, Dresden, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


73%Oy

  • 69%Ekonomik
  • 76%Güvenlik
  • 78%Yer
  • 75%Çalışanlar
  • 68%Atmosfer
  • 76%Temizlik
  • 71%Tesisler

Çeviren Google Yürüyüş yönü
Dresden Hauptbahnhof trene binin. Ana çıkışa ve sağa dönün. Köprünün altından geçmek ve birkaç metre sonra Strehlener Strasse olur Friedrich-List-Platz sola dönün. Sen sağda 200 m sonra bizim A & O Dresden Hauptbahnhof bulabilirsiniz. Ya da sadece 2 durak uzaklıktadır BUS- tarafından: A & O Dresden Hauptbahnhof otobüs durağında doğrudan hat 66. atın.
Trenle
Dresden Hauptbahnhof trene binin. Ana çıkışa ve sağa dönün. Köprünün altından geçmek ve birkaç metre sonra Strehlener Strasse olur Friedrich-List-Platz sola dönün. Sen sağda 200 m sonra bizim A & O Dresden Hauptbahnhof bulabilirsiniz. Ya da uzak bus sadece 2 durak tarafından: A & O otel ve hostel otobüs durağında doğrudan hat 66. atın. Önemli Bilgiler: 8 Aralık zamana kadar bazı trenler inşaat çalışmaları nedeniyle Dresden merkez istasyonunda durmayacak. Çalışmalar sırasında trenler Dresden-Neustadt duracaktır. Geri merkez istasyona almak için Schna / Knigstein veya Dresden-Coschtz doğru tramvay 3 No'lu doğru bölgesel tren S1 başlığı kullanın. Trains / tramvay her 10 dk kalkacak. - Yakl. Yolculuk süresi: 10-12 dk. Dresdner Verkehrsbetriebe (DVB) Dresden toplu taşıma son bilgileri almak: www.dvb.de
Uçakla
Merkez istasyonu (Hauptbahnhof) doğru banliyö treni (S-Bahn), çizgi S2, atın. Sonra yukarıdaki açıklamasını izleyiniz.
Otomobille
Kuzey ve Doğu: otoyol A4 çıkışından çıkın Dresden-Hellerau üzerinde, sağa dönün ve (daha sonra Hansastraße olarak değiştirildi) Rathenower Strasse üzerinde sürücü. 4,5 km sağ tutmak sonra, Grosse Meissner Strasse doğru sola sonu fırsatta (daha sonra Koepkestrasse yeniden adlandırıldı). Yaklaşık 2 km Strehlener Strasse sola dönün sonra, köprüden sürün. Güney (Nuremberg) ve Batı Gönderen: Prag doğru Kavşağı Dresden-Batı (A17) de de otoyol A4 bırakın. , Çıkış No.3'te Dresden-Suedvorstadt A17 bırakın ve sola. 4 km sonra sağa Strehlener Strasse için açın. South (Pirna, Prag): çıkış No.3'te otoyol A17, Dresden-Suedvorstadt bırakın ve sağa dönün. 4 km sonra sağa Strehlener Strasse için açın.