X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

A&O Dresden Hauptbahnhof'e yol tarifleri

Strehlener Stra'e 10, Dresden, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


78%Oy

  • 78%Ekonomik
  • 82%Güvenlik
  • 75%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 72%Atmosfer
  • 87%Temizlik
  • 75%Tesisler

Çeviren Google Yön Yürüyüş
Dresden Hauptbahnhof için trene binin. Ana çıkışa ve sağa dönün. Birkaç metre sonra "Strehlener Strasse" olur Friedrich-List-Platz doğru sola köprü ve sırayla altında geçmektedir. Doğru 200 m sonra A & O Dresden Hauptbahnhof bulabilirsiniz. Ya da otobüs-sadece 2 durak uzaklıktadır tarafından: hat 66 atın. A & O Dresden Hauptbahnhof otobüs durağında doğrudan.
Trenle
Dresden Hauptbahnhof için trene binin. Ana çıkışa ve sağa dönün. Birkaç metre sonra "Strehlener Strasse" olur Friedrich-List-Platz doğru sola köprü ve sırayla altında geçmektedir. Doğru 200 m sonra A & O Dresden Hauptbahnhof bulabilirsiniz. Ya da otobüs-sadece 2 durak uzaklıktadır tarafından: hat 66 atın. A & O HOTEL ve HOSTEL otobüs durağında doğrudan. Önemli Bilgiler: Aralık 8 kadar bazı tren inşaat çalışmaları nedeniyle Dresden merkez istasyonunda durmayacak. Çalışmalar sırasında trenler Dresden-Neustadt duracaktır. Merkez istasyona geri almak için Schöna / Königstein veya Dresden-Coschutz doğru tramvay No 3 yönelerek bölgesel tren S1 kullanın. Trenler / tramvay her 10 dk hareket edecek. - Yaklaşık. yolculuk süresi 10-12 dakika. Dresdner Verkehrsbetriebe (DVB) Dresden toplu taşıma en son bilgileri almak: www.dvb.de
Uçak ile
Merkez İstasyonu (Hauptbahnhof) doğru banliyö treni (S-Bahn), S2 hat, alın. Sonra yukarıdaki açıklamasına izleyin.
Araba ile
Kuzey ve Doğu: ". (Hansastrasse 4,5 km sola sonunda fırsatta, saklı tutar sonra otoyol A4 üzerine, çıkış" Dresden-Hellerau "almak" RATHENOWER Strasse "daha sonra değiştirildi)" sağ ve sürücü açın Strehlener Strasse Wiener Platz ". sola yaklaşık 2 km açtıktan sonra köprüden (daha sonra Koepkestrasse olarak değiştirildi) Sürücü,": Dresden-Batı "". Güneyden (Nuremberg) ve Batı Kavşağı de otoyol A4 bırakın " .. 4 km "Strehlener Strasse" Güneyden (Pirna, Prag) sağ açtıktan sonra Prag (A17) çıkış no.3, "Dresden-Suedvorstadt" de A17 bırakın ve sola doğru:. çıkışında otoyol A17 bırakın no.3, "Dresden-Suedvorstadt" ve sağa dönün. 4 km "Strehlener Strasse" için sağa dönün sonra.