X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

A&O City Hackerbruecke'e yol tarifleri

Arnulfstr. 102, Munich, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


67%Oy

  • 68%Ekonomik
  • 68%Güvenlik
  • 78%Yer
  • 68%Çalışanlar
  • 62%Atmosfer
  • 61%Temizlik
  • 64%Tesisler

Çeviren Google Yürüyüş yönü
Size kolaylık sağlamak için biz Merkez İstasyonu ve konum arasındaki mesafeyi yürümek tavsiye olmaz. 'Trenle' gidin lütfen. Teşekkürler.
Trenle
Istasyon Mnchen-Hauptbahnhof DB (Münih-Merkez) için trene binin. Exit Hauptbahnhof-Nord yoluyla istasyonu terk ve Tramvay No 16 yönüne Romanplatz veya Tramvay 17 sayılı yönü Amalienburgstrae dönüşür. 4 durak Marsstrae dışarı aldıktan sonra. Siz caddenin sağ tarafında otel görebilirsiniz.
Otobüsle
ZOB Merkez Otogarı'na Arnulfstrasse kuzeye doğru yürüyün. Arnulf Str. sola ve yaklaşık 650m sonra A & O Hackerbrcke ulaşacak.
Uçakla
Istasyon Hackerbrcke için S-Bahn S1 ya da S8 atın. Doğru Grasserstrasse yürümek ve ilk geçiş Arnulfstrasse içine bıraktı.
Otomobille
Augsburg (A8) Gönderen: (daha sonra değiştirildi....: Amalienbergstr, Menzingerstr, Notburgastr, Arnulfstr) sağa Verdistrasse dönüşmesi, çıkış Mnchen-Obermerzing'de de A8 bırakın Mittererstrasse. Nuremberg, Regensburg, Landshut / Münih-Havalimanı (A9 / A92) Gönderen:. Kavşak Neufahrn itibaren, sağ Schenkendorfstr dönüşmesi, B2R izleyin, çıkış 76 Mnchen-Schwabing'in A9 bırakın, / Petueltunnel izleyin Petuelring, (daha sonra adını: Goerg-Brauchle-Ring), sağ Donnersbergerbrcke genelinde ve nihayet sağ Arnulfstrasse içine Landshuter Allee içine bıraktı. Salzburg (Avusturya): kavşak Munich-South (A8) itibaren, Tegernseer Landstrasse yönelerek sonunda A995 bırakın. Dosdoğru E54 üzerinde, daha sonra B2R. 9,1 km çıkış yol istikamet Stuttgart/Zentrum/A8 kullandıktan sonra. Donnersbergerbrcke Arnulfstrasse içine doğru çevirin sonra. Garmisch-Patenkirchen Gönderen: point Starnberg (A95) birleştirilmesi itibaren, Luise-Kiesselbach-Platz sol ucundaki A95 bırakın ve açın. Dosdoğru Garmischer Strasse, Trappentreustrasse, Donnersberger Brcke üzerine, Arnulfstrasse içine bıraktı.