X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

A-1 Pension Ross Prague'e yol tarifleri

Za Hospodou 3, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


74%Oy

  • 60%Ekonomik
  • 100%Güvenlik
  • 60%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 60%Tesisler

Çeviren Google Biz emeklilik havaalanı / tren veya otobüs terminaline gelen transfer sunuyoruz. Daha sonra kendi kitle trafiği ile gitmek, ya da daha sonra oldukça pahalı taksi hizmeti kullanmak için daha rahat ve daha az stresli. Prag'da iseniz, kesinlikle bize nasıl bulmak için en iyi yoldur.

Prag'da toplu taşıma için bilet 32CZK (~ 1.25 EUR) maliyeti ve 90 dakika için geçerlidir, bu yüzden bizim emeklilik için bütün yolculuk boyunca sürecek.
Biz emeklilik havaalanı / tren veya otobüs terminaline gelen transfer sunuyoruz. Daha sonra kendi kitle trafiği ile gitmek, ya da daha sonra oldukça pahalı taksi hizmeti kullanmak için daha rahat ve daha az stresli. Prag'da iseniz, kesinlikle bize nasıl bulmak için en iyi yoldur.

Prag'da toplu taşıma için bilet (1 Ocak 2008 26 CZK ~ 1 EUR) 20 CZK maliyeti ve 75 dakika için geçerlidir, bu yüzden bizim emeklilik için bütün yolculuk boyunca sürecek.

Prag'da 3 metro hatları vardır A, B, C, yeşil, sarı ve kırmızı renk ile gösterilen. Merkezden sona istasyonuna Depo Hostivař için yeşil 'A' hattı üzerinde bulunan istasyonlarda Staroměstsk, Mustek veya Muzeum gelen metro almak ve sonra Drobn otobüs durağı otobüs sayısı 163 transfer. Sonra sokak arası ve sol gitmek kavşağında size bizim emeklilik için yol gösteren bir ok ile bir işaret Pension Ross bulacaksınız.

Havalimanından otobüs sayısı 119 almak ve (line 'A' üzerine) metro istasyonuna Dejvick gidin, daha sonra sonlandırmak istasyonuna Depo Hostivař için metro almak ve Drobn otobüs durağı otobüs sayısı 163 transfer. Sonra sokak arası ve sol gitmek kavşağında size bizim emeklilik için yol gösteren bir ok ile bir işaret Pension Ross bulacaksınız.