X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

4U Hostel'e yol tarifleri

Dzinina 12, Sarajevo, Bosna Hersek

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 74%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 74%Tesisler

Çeviren Google : Ana Saraybosna otobüs ve tren istasyonu
Tramvay ile:

Tramvay Pazar günleri bir düşük hizmet, 05:30 ile 11:30 saatleri arasında yaklaşık her 15 dakikada bir çalışacak.

1. Tramvay No.1 alın ve 8. durağı (Bascarsija) de çıkın. Bir kiosk (1.60KM) veya sürücü (1.80KM) bir bilet satın almanız gerekir, ve gemide makinelerden birinde bu doğrular.

2. Bir kez Bascarsija tramvay durağı altındadır, wxit ve üzerinde tramvay ile yola arkanıza alarak durduğunuzda, önünüzde, orada Konzum süpermarket ve Hodzic kasaplar ve ters camidir. U arasında u alacağını geçiş yokuş yukarı göreceksiniz. 100m u sonra çeşme ve anma merkezi Kovaci göreceksiniz. Sola dönün ve 30m sonra hostel göreceksiniz.

Lukavica'dan Otobüs Terminali'ne:

: Otobüs ile

Otobüsler 5:30 her 15 dakikada bir Cumartesi 11:30 pm Pazartesi günü sabah çalıştırın ve 7:00 her 20 dakikada Pazar 11:30 am.

1. Son istasyonu (Vijecnica) de otobüs ana istasyondan 200 civarında durdurma ve çıkış - otobüs sayısı 31e (Dobrinja Vijecnica) alın. Yolculuk yaklaşık 30 dakika sürer.

2. Otobüs durağına, ofis yaklaşık 3 dakika uzaklıktadır. Üzerinde tramvay hatları ile sokağa sağa dönün ve sol taraftaki ana 'Güvercin' meydanına gelene kadar bu yolda devam. Sağınızda, size dönük dükkan bir satır göreceksiniz. Eğer kare için arkanıza alarak durduğunuzda, U Konzum görmek ve karşısındaki cami olacaktır. U arasında u alacağını geçiş yokuş yukarı göreceksiniz. 100m u sonra çeşme ve anma merkezi Kovaci göreceksiniz. Sola dönün ve 30m sonra hostel göreceksiniz.


Saraybosna Uluslararası Havaalanı'na:

Eğer uçakla geliyorsanız, bizim ofis ya da pansiyon almak için en iyi yolu taksi gereğidir. Bu 30km daha pahalı olmamalıdır, ama sen Alternatif içeri önce fiyat sormak için iyi bir fikirdir, bizimle irtibata geçebilirsiniz ve sizin için ulaşım düzenleyebilirsiniz.

İletişim:
hostel4u@hotmail.com
+38761021001