X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

365 Inn'e yol tarifleri

No. 55 Da Zha Lan West Street, Xuan Wu District, Beijing, Çin

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 89%Atmosfer
  • 92%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Havalimanından:
Havaalanında metro atın. Metro hattına değiştirin sonra, Dongzhimen (transfer istasyonu) inin 2 ve Qianmen istasyonunda olsun. Altgeçit sonra, çıkış 'C' üzerinden gidin ve ikinci trafik ışığı til ',' MeiShiJie 'cadde boyunca aşağı gitmek. 'DA ZHA Ağ XIJIE' içine sağa dönün ve 200 metre sonra, 365 han sağ tarafında bulunmaktadır.
Alternatif olarak, bir taksi yaklaşık 120,00 CNY maliyeti ve havaalanından 40 dakika ile 1 saat sürer, ancak taksi sadece gece yarısından sonra tavsiye edilir.
Biz de sizin için havaalanı karşılama düzenleyebilir, e-posta ile bize sadece ulaşın ve bize uçuş numarası söyle. İrtibat bilgileri rezervasyon onay e-postasında olacaktır.

Pekin Batı Tren İstasyonu'na:
Bir taksi 30.00 CNY civarında mal olacak.

Pekin Tren İstasyonu'na:
Bir taksi 20.00 CNY hakkında mal olacak, ancak 10 de önce gelen ediyorsanız eğer kişi başına sadece 2CNY maliyeti gibi metro, en iyi seçimdir. Qianmen istasyonunda kurtulmak ve çıkış 'C' ile dışarı çıkmak sonra tren istasyonundan hat 2 alın ve. Altgeçit üzerinden gidin ve ikinci trafik ışığı til ',' MeiShiJie 'cadde boyunca aşağı gitmek. 'DA ZHA Ağ XIJIE' içine sağa dönün ve 200 metre sonra, 365 han sağ tarafında bulunmaktadır.

Güney Tren İstasyonu'na:
Bir taksi 20-25 CNY civarında mal olacak, ancak 21:30 önce gelirseniz metro şiddetle tavsiye edilir. Metro hattı 4 al, Xuanwumen doğrultusunda 2 transfer ve sonra Qianmen İstasyonu ininiz. Çıkış 'C' geçmesi, sonra alt geçit geçmesi ve ikinci trafik ışığı til ',' MeiShiJie 'cadde boyunca aşağı gitmek. 'DA ZHA Ağ XIJIE' içine sağa dönün ve 200 metre sonra, 365 han sağ tarafında bulunmaktadır.


Burada oda veya yatak rezervasyonu sonra, 365 Inn (Shirley tarafından) bir onay mektubu alacaksınız. Sadece Pekin'de gelecek nerede Shirley anlatmak ve o hiçbir zorluk ile 365 han bulmak için her adım size yardımcı olacak yön bilgileri (İngilizce ve Çince hem de) gönderir.