X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

360 Hostel Barcelona'e yol tarifleri

Calle Bailen 7, Barcelona, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 94%Çalışanlar
  • 91%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 89%Tesisler

Çeviren Google El Prat Havaalanı (Barcelona ana havaalanı):
Eğer önünüzde büyük mağaza, El Corte Ingles olacak otobüsten almak Cataluña.When Plaza Aerobus atın. (El Corte Ingles solundaki) 'Ronda De Sant Pere' olarak adlandırılan sokak almak. Eğer sadece tek bir blok için Carrer de Ali Bei almak Carrer de Girona sokak geçmeye kadar düz aşağı Ronda de Sant Pere dört sokak gidin. Sonra Carrer de Bailen için sola dönün ve bizi bulacaksınız.

Girona Havaalanına veya Nord Otobüs istasyonu Gönderen:
Girona Havaalanına Barcelona Nord Otogarı Barcelona otobüsle. Eğer istasyon çıkmak kez önünüzde Carrer de Ali Bai olacaktır. O sokakta aşağı sola dönüp dört bloktan sonra Carrer de Bailen sağ açmak ve 7 numaraya bizi bulacaksınız.

Sants Estacio Gönderen:
Plaza Cataluña'ya metro Hattı 3 (yön Trinitat Nova) alın. Eğer sadece tek bir blok için Carrer de Ali Bai almak Carrer de Girona caddeden geçmek kadar orada Ronda de Sant Pere düz aşağı dört blok gidin. Sonra Carrer de Bailen için sola dönün ve 7 numaraya bizi bulacaksınız.

Franca Estacio Gönderen:
(Bruc çıkış için arayın) 'Urquinaona' metro Hattı 4 (yön 'Trinitat Nova') alın. Eğer sadece tek bir blok için Carrer de Ali Bai almak Carrer de Girona sokak arası kadar bir kez dışında düz aşağı Ronda de Sant Pere gidin. Sonra Carrer de Bailen için sola dönün ve bizi bulacaksınız.