X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

2GO4 Quality Hostel'e yol tarifleri

Emile Jacqmainlaan 99, Brussels, Belçika

Harita ve Yol Tarifleri


82%Oy

  • 78%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 88%Yer
  • 83%Çalışanlar
  • 77%Atmosfer
  • 84%Temizlik
  • 77%Tesisler

Çeviren Google Brüksel Merkez tren istasyonu:
Metro almak: (Hat 1A, yön 'Koning Boudewijn'): bir durak: Merkez istasyonundan Brouckère kare (Yer Brouckère), sonra çıkışında, metro çıkış 'Caddesi Anspach' (yeşil işaretli) almak: yürüyerek sağ ve Brouckère kare (gerçekten artık bir kare) çapraz ve büyük cadde 'Boulevard Emile Jacqmain' (2 büyük 'V'-caddeleri bu amaçla Brouckère meydanında bir = sol cadde) içine yürümeye, 2 trafik ışıkları geçmek , hostel sağ tarafta sayısı 99 altında!

Brüksel Kuzey Tren İstasyonu:
yürüyerek kolay:
Tren istasyonunun uzunluğu boyunca dosdoğru her zaman yürüyerek ana ön çıkışa, (yeşil parc boyunca merdivenlerden Avenue Albert II (yüksek ofis binaları olduğu) aşağı gidin ve sola bu büyük cadde 400 metre takip Eğer büyük Botanique cadde üzerinde büyük bir kavşaktan gelene kadar yol), düz devam edin, trafik ışıkları çapraz ve 'Emile Jacqmain bulvarı' içine, düz git, hostel nr yer almaktadır. 99 (sol tarafta, + - Boulevard Emile Jacqmain içine 200 metre)

Brüksel Güney tren istasyonu (Midi):
Tramvaya binin: metrostation (! Metro almak, ama TRAM yok) gidin, herhangi bir tramvay yönde NORD (kuzey), durdurma 'Brouckère kare' (yerde Brouckère) de çıkış tramvay, işareti 'Jacqmain de metrostation çıkmak cadde '- uzun yatay otomatik yürüteç (= yön metro) yapmayız -, Jacqmain Avenue (büyük Coca Cola neon ışıkları sol tarafında cadde ve geceleri beyaz sokak ile) yürümek, doğru yürümek Eğer hostel, nr 99 varmak kadar yan, 2 trafik ışıkları geçmek.

Araba ile:
Karayolu halka etrafında Brüksel'den, her zaman 'şehir merkezine' takip, hostel merkezi bulvarlar boyunca, şehir Brüksel'in tam kalbinde: 'La Bourse' (cadde Anspach at) ile - Yer 'Brouckère' ve 'Boulevard Emile içine Jacqmain ', hostel nerede (büyük Coca-Cola neon ışıkları sol tarafında), 2 trafik ışıkları geçmek, hostel (mavi neon), sağ tarafta nr olduğunu. 99.


Brussels South-Charleroi havaalanından (Ryanair-WizzAir yolcular için):
Havaalanı ve Brüksel Güney ('Midi') tren istasyonu (en iyi seçenek!) Arasındaki 45 dakikalık direkt servis otobüs yolculuğu. DİKKAT: Havaalanına dönerken: en az 2 saat uçuş saatinden önce servis otobüsü almak için emin olun!

Ulusal Havalimanından ('Brüksel Havalimanı'):
Brüksel Kuzey istasyonuna 10 dakika tren yolculuğu için havaalanında trene binin.

Eurolines otobüs firması Gönderen:
Ticketoffice + gidiş / geliş: Brüksel Kuzey Tren İstasyonu'na ön girişinde merdiven altında

: Avrupa Bölgesi (metro ile pansiyon 15 dk)
(Açıklama Brüksel Merkez Tren İstasyonu bakınız), 1 satır, yön Hermann Debroux, Schuman metro istasyonu kadar 5 durak Brouckère meydanındaki metro atın.