X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

2A Hostel'e yol tarifleri

Saalestr. 76, Berlin, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 83%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 76%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 78%Atmosfer
  • 89%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Trenle
Hauptbahnhof (ana tren istasyonu) veya S-Bahn Zoologischer Garten

Ahrensfelde'da yönünde Strausberg Nord ya da S 7 yönünde tren S 5 al. Ostkreuz inin ve daire hattı (Halka) S 41 transfer, bu hedef Neukoelln doğrudan götürecektir. Bu platformdan bizim hostel göreceksiniz.

Havalimanından

Flughafen Tegel
1. Doğrudan havaalanında Zoologischer Garten yönünde otobüs X9 almak. Gideceğiniz Neukoelln götürecek daire hattı (Halka) S 42 transfer nereye Jungfernheide ininiz. Bu platformdan bizim hostel göreceksiniz.
2. Sen Zoologischer Garten yönünde de otobüs 109 alır. Eğer Rudow yönünde U 7 değiştirmek nerede, Jakob-Kaiser-Platz ininiz. Eğer Saalestrasse karşı çıkışına nereye Neukoelln ininiz. İki dakika içinde hostel ulaşacak.Flughafen Schoenefeld

1. Doğrudan havaalanında Bundesplatz yönünde tren S 45 alır. Bu hemen nihai hedef Neukoelln götürecektir. Bu platformdan bizim hostel göreceksiniz.
2. Sen Hermannplatz doğru otobüs 171 alır. Bize bulunacağı yeri Neukoelln ininiz.
3. Pankow ve Baumschulweg de çıkış yönünde tren S 9 alın. Burada Hermannstrasse yönünde S 47 aktarın. Neukoelln inin.


Araba ile

Buschkrugalle yönünde Çıkış 24 otoyol A100 çıkın. Eğer kesiştiği Saalestrasse ulaşana kadar size yaklaşık 700 metre takip Karl-Marx-Strasse üzerinde elde edilecektir. , Saalestrasse üzerine sağa dönün 160 metre sonra sağ tarafta bizi bulacaksınız.