X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

16EUR Hostel'e yol tarifleri

Roseni 9, Tallinn, Estonya

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 86%Çalışanlar
  • 73%Atmosfer
  • 71%Temizlik
  • 76%Tesisler

Çeviren Google Havalimanından
Otobüs nr atın. 2 (sonraki Tallink Hotel) Laikmaa otobüs durağına. Laikmaa cadde boyunca yürüyüş ve ardından Narva yol ile paralel sokak arası. Eğer Laikmaa sokak geçti sonra, dönüş Narva yol çapraz bıraktı. Şimdi sola dönün ve Postane geçene kadar cadde boyunca yürüyün. Sağa dönün ve solda bizim pansiyon tabelasını görene kadar cadde boyunca yürüyün. Işareti verilen ve bizim pansiyon ana giriş görmelisiniz yönüne doğru devam edin.

Limanından:
A, B, C terminalinden
Düz Mere pst kadar gidin. Sol çevirin ve yaklaşık 200m yürümek, sonra Ahtri sokağa tekrar sola dönün. Şimdi Metropol Hotel görmelisiniz. Sokak arası. Eğer Metropol oteli geçtikten sonra, bizim pansiyon görmek gerekir.

D terminali
Ahtri sokağa sağa, Lootsi cadde boyunca gidin. 300m cadde boyunca gidin. Size sol Metropol oteli görmelisiniz. Sokak arası ve Roseni cadde boyunca yürüyün. Eğer Metropol oteli geçtikten sonra bizim pansiyon görmek gerekir.

Otogardan
Ana kapı tramvay durağına yol boyunca gidin. Tramvay nr atın. 2 (lemiste-Kopli) ot nr. 4 Hobujaama durağı (lemiste-Tondi) (3. durak). Eğer Postane geçene kadar yol boyunca gidin. Sağa dönün ve solda bizim pansiyon tabelasını görene kadar cadde boyunca yürüyün. Işareti verilen ve bizim pansiyon ana giriş görmelisiniz yönüne doğru devam edin.